Na dobre i na złe, odcinek 761: Agata zamieszka ze Szczepanem i jego żoną. Ślub będzie dla niej ciosem

2019-12-11 18:02 Ag
 Na dobre i na złe, odcinek 761: Agata zamieszka ze Szczepanem i jego żoną. Ślub będzie dla niej ciosem
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 761: Agata zamieszka ze Szczepanem i jego żoną. Ślub będzie dla niej ciosem

W 761 odcinku "Na dobre i na złe" Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka-Klynstra) po powrocie do Leśnej Góry przeżyje największe życiowe rozczarowanie. Wstrząs czeka ją na wieść, że Szczepan (Kamil Kula) wziął ślub i właśnie układa sobie życie z żoną Liną (Izabela Perez). Nawet przez myśl Agacie nie przejdzie, że jej ukochany wcale nie ożenił się z miłości do imigrantki. A żeby było jeszcze ciekawiej to w 761 odcinku "Na dobre i na złe" Agata zamieszka ze Szczepanem i Liną. Wprosi się do swojego było na noc!

"Na dobre i na złe" odcinek 761 - środa, 18.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 761 odcinku "Na dobre i na złe" jak grom z jasnego nieba spadnie na Agatę nowina o ślubie Szczepana Lipskiego! Wróciła do Leśnej Góry nie tylko po to, żeby objąć stanowisko ordynatora interny, ale także żeby go odzyskać. Kiedy więc dowie się, że Szczepan ma już żonę poczuje jakby jej serce rozpadło się na kawałki. Zanim to jednak nastąpi Woźnicka będzie próbowała bezskutecznie dodzwonić się do Lipskiego.

Spotkanie dawnych kochanków w 761 odcinku "Na dobre i na złe" nastąpi na szpitalnym korytarzu. Widząc Szczepana doktor Woźnicka od razu wybuchnie radością. I po chwili wprosi się do niego na noc. - Rafał zaskoczył mnie tą propozycją przejęcia ordynatury... Moje mieszkanie wynajęte, miesięczny okres wypowiedzenia, rozumiesz muszę się gdzieś podziać! Nie znajdę mieszkania w jeden dzień...

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 762: Szczepan powie Agacie prawdę o ślubie! Wrócą do siebie?

Szczepan nie będzie miał odwagi, by powiedzieć Agacie prawdę o swoim ślubie. Kiedy w 761 odcinku "Na dobre i na złe" Agata wpadnie do niego z niezapowiedzianą wizytą w końcu wyzna jej, że właśnie się ożenił. Woźnicka aż zblednie, ale zrobi dobrą minę do złej gry. - Gratuluję, szczęściarzu… - ledwo wykrztusi z siebie w szoku.

- Wyjaśnię ci to… - Szczepan będzie chciała załagodzić jakoś napiętą sytuację. - Po co? Najważniejsze, że masz dla kogo żyć. Zawsze tego chciałeś... Będę spała na kanapie w salonie. Jutro mnie nie ma! Nie zamierzam wam przeszkadzać... -odpowie ze łzami w oczach lekarka.

Sprawdź też: Tomasz Ciachorowski odszedł z M jak miłość, ale wróci do serialu! Zagra nowego lekarza w Na dobre i na złe

Najnowsze