Na dobre i na złe, odcinek 748: Były facet wpakuje Hanię Sikorkę do więzienia? - WIDEO

2019-09-11 21:48 Ag
Na dobre i na złe odc. 748. Lina (Izabela Perez), Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 748. Lina (Izabela Perez), Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska)

Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) z "Na dobre i na złe" sporo zaryzykuje dla mężczyzny ze swojej przeszłości i umierającej dziewczynie z Jemenu. W 748 odcinku "Na dobre i na złe" na prośbę doktora Antoniego Kosa (Marcin Przybylski) lekarka sprowadzi do Leśnej Góry nielegalną imigrantkę. Pomagając Linie (Izabela Perez), Hania narazi siebie na olbrzymie niebezpieczeństwo, bo będzie jej groziło więzienie. Niespodziewanie SIkorce pomoże pielęgniarz Szczepan (Kamil Kula). Czy Hania z "Na dobre i na złe" trafi za kratki?

"Na dobre i na złe" odcinek 748 - środa, 18.09.2019, o godz. 20.50 w TVP2

Hania Sikorka z "Na dobre i na złe" posunie się naprawdę daleko, by pomóc kolejnej pacjentce! W 748 odcinku "Na dobre i na złe" w grę będzie wchodziło nie tylko życie Liny, ale także jej przyszłość. Bo jeśli ktoś dowie się o nielegalnej imigrantce z Jemenu dziewczynie będzie groziła deportacja!

Nie przegap: Na dobre i na złe. Wiktoria zajdzie w ciążę i urodzi bliźniaki. Kto będzie ojcem?

Jak Hania pozna Linę? Ciężko chorą pacjentkę wyśle do Polski doktor Antoni Kos (Marcin Przybylski) – bliski przyjaciel Hani, który aktualnie pracuje w obozie dla uchodźców. Uprzedzi Sikorkę, że pomagając Linie oboje łamią prawo. - Musisz uważać... Zrób ile badań zdołasz, dopiero potem wpuść ją w system. Nie wcześniej, słyszysz? Jakby coś, spadajcie stamtąd…

Sprawdź koniecznie: Na dobre i na złe po wakacjach 2019. Nowy facet w życiu Hani! Zdradzi Michała - KULISY

W 748 odcinku "Na dobre i na złe" lekarka uda w końcu, że jej pacjentka cierpi na amnezję i jest „N.N.”. Oszustwo Hani od razu zauważy jednak Szczepan i zacznie protestować. - To nielegalna imigrantka! Trzeba powiadomić dyrektora, odpowiednie służby… - Nie pozwolę jej deportować po tym, co przeszła, żeby się tu dostać! Nie przed badaniami…

- Nie boi się pani sprawy karnej? - Nie wiedziałam, że zostanie do mnie przemycona! - Jeśli jej pani nie zgłosi, nikt nie uwierzy… To współudział!

Sprawą w 748 odcinku "Na dobre i na złe" zainteresuje się nagle doktor Rafał Konica (Robert Koszucki). I oznajmi przerażonej lekarce, że zawiadomił już odpowiednie służby. - Wezwałem policję, już jadą! Pomogą nam ustalić jej tożsamość... Może rodzina jej już szuka!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 748: Falkowicz będzie miał dziecko! Przekupi Kasię, żeby urodziła mu syna

W akcie desperacji Hania i Szczepan wykradną Linę ze szpitala i ukryją w hotelu rezydentów. Oboje narażą się na więzienie!

Najnowsze