Na dobre i na złe. Wiktoria zajdzie w ciążę i urodzi bliźniaki. Kto będzie ojcem?

2019-09-10 9:42 Ag
Na dobre i na złe odcinek 683, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Blanka (Pola Gonciarz)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odcinek 683, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Blanka (Pola Gonciarz)

Ciąża Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) w "Na dobre i na złe" to spora niespodzianka od losu. Wyjazd Wiki i Jose Rodrigueza Pereza (Marcin Krajewski) do Hiszpanii okaże się brzemienny w skutkach? To właśnie wspólna podróż do Andaluzji w 752 odcinku "Na dobre i na złe" sprawi, że romans Wiktorii i Jose wybuchnie w wielką siłą. Podczas pobytu na Costa del Sol doktor Consalida dowie się, że znów zostanie mamą i urodzi bliźniaki.

Z kim Wiktoria z "Na dobre i na złe" będzie w ciąży?

Życie Wiktorii z "Na dobre i na złe" zmieni się za sprawą Jose. Zabójczo przystojny chirurg dziecięcy, z którym Wiki przyjaźniła się w dzieciństwie, sprawi, że serce Consalidy znów zabije mocniej. Nie jest już żadną tajemnicą, że to on wypełni pustkę po zmarłym Adamie (Grzegorz Daukszewicz).

Sprawdź koniecznie: Na dobre i na złe po wakacjach 2019. Nowy facet w życiu Hani! Zdradzi Michała - KULISY

W 752 odcinku "Na dobre i na złe" Wiki, Jose i Blanka (Pola Gonciarz) wyruszą razem do Hiszpanii. Celem ich podróży będzie miasteczko Mijas w Andaluzji. Consalida zabierze córkę i przyjaciela do miejsca ze swojego dzieciństwa, bo dowie się, że jej babcia zmarła i odziedziczyła po niej dom. Wiki postanowi sprzedać posiadłość.

Zanim to jednak nastąpi los sprawi, że na Costa del Sol da się ponieść uczuciom. Jose stanie się dla niej kimś więcej niż tylko przyjacielem. Wiki nareszcie poczuje, że żyje i że szczęście jest na wyciągnięcie ręki.

Nie przegap: Na dobre i na złe. Wiktoria weźmie ślub z Jose! Taką przyszłość przepowie jej wróżka w Hiszpanii

Spotkanie z wróżką z Polski, którą zagra Jowita Budnik będzie dla Wiki sporym zaskoczeniem. Bo od niej dowie się, że wkrótce znów zostanie mamą - zajdzie w ciążę i urodzi bliźnięta. Jak do tego dojdzie? Czy podczas wyjazdu do Hiszpanii Wiki i Jose z "Na dobre i na złe" zaliczą wpadkę?

Ćwiczenia przed porodem. TUTAJ!

Nie przegap: Na dobre i na złe. Pola Gonciarz ujawnia brutalną prawdę o szpitalu w Leśnej Górze! Tak oszukują widzów - WIDEO

Rąbka tajemnicy uchyliła serialowa córka Wiktorii, Blanka. - Wiktoria postanowi odpocząć od codziennych spraw. Ten wyjazd ma jej posłużyć jako odskocznia. Pojedzie tam także po to, by sprzedać dom babci, ale po drodze wiele się wydarzy. Na przykład spotka tajemniczą wróżkę, która przepowie jej, że urodzi bliźnięta - powiedziała Pola Gonciarz w magazynie "Tele Tydzień".

Pieniądze na dzieci. TUTAJ!

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fnadobre%2Fvideos%2F376986306547029%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>
Najnowsze