Na dobre i na złe po wakacjach 2019. Nowy facet w życiu Hani! Zdradzi Michała - KULISY

2019-09-06 11:03 sz
Na dobre i na złe. Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska), Michał (Mateusz Janicki) i Antoni Kłos (Marcin Przybylski)
Autor: Artrama Na dobre i na złe. Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska), Michał (Mateusz Janicki) i Antoni Kłos (Marcin Przybylski)

W serialu "Na dobre i na złe" Michał (Mateusz Janicki) będzie miał nowego rywala o serce Sikorki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Wkrótce dowiemy się więcej o przeszłości Hani i poznamy jej byłego chłopaka! Po namiętnym pocałunku z Wilczewskim lekarka w "Na dobre i na złe" pocałuje Antoniego Kosa, w którego wcieli się Marcin Przybylski. Niedługo później Michał nakryje go półnagiego w mieszkaniu wybranki... Sprawdź, co wydarzy się w "Na dobre i na złe"!

"Na dobre i na złe" nowe odcinki w środy, o godz. 20.55 w TVP2

Hania i Michał w 747 odcinku "Na dobre i na złe" uszczęśliwią widzów. Między zakochanymi nareszcie dojdzie do pierwszego pocałunku! Przyjaciele nie będą w stanie dłużej ukrywać łączących ich uczuć. Niestety, niedługo na horyzoncie pojawią się komplikacje, a dokładniej: byłego chłopak Sikorki! Do "Na dobre i na złe" dołączył Marcin Przybylski, który wcieli się w Antoniego Kosa.

TEGO w "Na dobre i na złe" nie możesz przegapić >>> Miłość Hani i Michała wybuchnie w najgorszym momencie!

Na dobre i na złe. Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska) i Antoni Kłos (Marcin Przybylski)
Autor: Artrama Na dobre i na złe. Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska) i Antoni Kłos (Marcin Przybylski)

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" szybko narobi Hani kłopotów, sprowadzając do Leśnej Góry nielegalną uchodźczynię. Stara miłość nie rdzewieje i pomimo zaczęcia czegoś więcej z Michałem Sikorka nie będzie mieć nic przeciwko wtuleniu się w ramiona byłego chłopaka, który nawet zdoła skraść jej całusa! W "Kulisach serialu Na dobre i na złe" widzimy, że Michał nakryje półnagiego Antka w mieszkaniu rezydentów. Coś nam mówi, że nie będzie zadowolony... Aby dowiedzieć się więcej obejrzyj KULISY nowych odcinków "Na dobre i na złe" pod poniższym zdjęciem. Jesteś ciekawy, co jeszcze się wydarzy? Tego nie możesz przegapić >>> Wpadka w Na dobre i na złe. Kochanka Marcina Molendy była kimś innym! Nikt tego nie zauważył?

Na dobre i na złe. Michał (Mateusz Janicki) i Antoni Kłos (Marcin Przybylski)
Autor: Artrama Na dobre i na złe. Michał (Mateusz Janicki) i Antoni Kłos (Marcin Przybylski)
Najnowsze