Na dobre i na złe. Pola Gonciarz ujawnia brutalną prawdę o szpitalu w Leśnej Górze! Tak oszukują widzów - WIDEO

2019-07-18 5:26 Ag
Na dobre i na złe. Pola Gonciarz (Blanka) na planie
Autor: Youtube Na dobre i na złe. Pola Gonciarz (Blanka) na planie

Pola Gonciarz, znana jako Blanka z "Na dobre i na złe", jako pierwsza odważyła się pokazać fanom serialu, to czego nie widać na ekranie! Bo tajemnice szpitala w Leśnej Górze znają tylko nieliczni. Choć wiadomo od dawna, że tak naprawdę Leśna Góra nie istnieje, to niewiele osób miało to szczęście, żeby zobaczyć plan serialu z drugiej strony kamery. Aktorka z "Na dobre i na złe" właśnie ujawniła cała prawdę o Leśnej Górze. Zobaczcie WIDEO Poli Gonciarz.

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 nowe odcinki od środy, 4.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Pola Gonciarz na swoim vlogu na Youtubie pokazała jak wygląda jej dzień na planie "Na dobre i na złe"! W 20-letniej historii serialu żaden aktor nie zdecydował się wpuścić internautów za kulisy "Na dobre i na złe", do miejsc, które znają tylko serialowi lekarze i liczni członkowie ekipy produkcyjnej.

Nie przegap: Wiktoria żegna się z Na dobre i na złe? Katarzyna Dąbrowska zamieściła niepokojący wpis o wielkich zmianach!

Z relacji ekranowej Blanki wyłania się zupełnie inny obraz szpitala w Leśnej Górze niż ten znany z telewizji. Brutalna prawda jest taka, że Leśna Góra nie istnieje naprawdę. Szpital powstał w wyobraźni scenarzystów i scenografów "Na dobre i na złe" i nie ma go w realnej rzeczywistości.

Zobacz koniecznie: Blanka z Na dobre i na złe obcięła włosy! Pola Gonciarz zmieniła fryzurę jak Katarzyna Dąbrowska - WIDEO

Zdjęcia do "Na dobre i na złe" powstają w specjalnie wybudowanej na jego potrzeby hali, która znajduje się przy ulicy Bysławskiej w Falenicy pod Warszawą. Członkowie ekipy nazywają ją żartobliwie Falenicką Fabryką Snów.

Katarzyna Dąbrowska na wakacjach. Gdzie wypoczywa gwiazda "Na dobre i na złe"?

- Jeżeli chodzi o budynek szpitala w Leśnej Górze jest to specjalnie wybudowana hala, która wygląda dokładnie tak jak szpital. Natomiast wszystkie sprzęty, które tutaj są, są prawdziwe - wyjaśniła Pola Gonciarz na swoim vlogu na Youtubie.

Na tym nie koniec niespodzianek, bo produkcja "Na dobre i na złe" sprytnie oszukuje widzów także podczas realizacji kolejnych odcinków.

- To co wy widzicie na ekranie, te 45 minut, które oglądacie jest rozłożone na nagrywanie np. przez trzy dni. Podczas takiego jednego dnia możemy robić po kilka odcinków. Oczywiście wiąże się to z tym, że musimy się kilkanaście razy przebierać, przeczesywać, przemalowywać - ujawniła młoda gwiazda "Na dobre i na złe".

Najnowsze