Na dobre i na złe, odcinek 814: Falkowicz wypędzi Alinę z rodziny. Nie pozwoli, żeby była matką jego dzieci – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 814: Falkowicz wypędzi Alinę z rodziny. Nie pozwoli, żeby była matką jego dzieci – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe odc. 814 - opis, streszczenie: Falkowicz jest bliski obłędu

2021-09-14 9:31

Na dobre i na złe odcinek 814 "Czyj ty jesteś?" w środę, 15.09.2021 o godz. 20.50 Na dobre i na złe odcinek 814 - opis, streszczenie: Owdowiały doktor Falkowicz nie potrafi poradzić sobie z wyzwaniami stojącymi przed samotnym ojcem. Wciąż pogrążony w żałobie ma trudności z wykonywaniem swoich obowiązków. Nie chce też przyjąć pomocy Aliny. Jest wobec kobiety opryskliwy i nie chce słuchać rad w sprawie dzieci. Matylda mówi Wiki, że ojciec wydaje się bliski obłędu. Rozmawia z jej nieżyjącą matką.

Wiki i Tretter stają się świadkami szokującej sytuacji. Widzą, jak kilkuletnie dziecko zostaje porzucone. Natychmiast jadą z małym Kubą do szpitala, ponieważ chłopiec zdradza niepokojące objawy somatyczne.

Na oddział przychodzi też Lidka. Kobieta co chwila diagnozuje u sobie nowe schorzenia. Teraz twierdzi, że ma kłopoty ze wzrokiem.

Hania orientuje się, że Lucyna gdzieś zniknęła. Dom przedstawia opłakany widok. Wygląda, jakby ktoś włamał się do środka. Sikorka prosi o pomoc inspektora Korbana.

Borys niespodziewanie musi zająć się pewnym rozbrykanym psem, Bobbym. Dzięki czworonogowi w życiu lekarza pojawia się nowa miłość.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze