Na dobre i na złe odc. 766 - opis, streszczenie: Kazia i Tadek staną przed sądem

2020-02-04 16:46 opr. jkk
Na dobre i na złe odc. 755. Kazia (Zuzanna Lit), Tadeusz Borucki (Marcin Urbanke)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 755. Kazia (Zuzanna Lit), Tadeusz Borucki (Marcin Urbanke)

"Na dobre i na złe" odcinek 766 "Kolejny sądny dzień" w środę, 5.02.2020 o godz. 20.55. Matylda prosi o pomoc Olka. Nadal bowiem obawia się dziewczyn, u których ma dług. Nowy przyjaciel pożycza jej pieniądze i towarzyszy dziewczynie podczas spotkania z prześladowcami. Nastolatka jest mu wdzięczna.

Falkowicz jest przekonany, że córka go okłamuje. Postanawia ją śledzić. Gdy przyłapuje Matyldę z młodym mechanikiem, wpada w złość. Zabrania im się spotykać.

Kazia i Tadek jadą razem na rozprawę dotyczącą tragicznego incydentu, po którym dziewczyna straciła władzę w nogach i trafiła na wózek inwalidzki. Po drodze natykają się na wypadek z udziałem pary motocyklistów, którzy właśnie jechali na swój ślub. Rozpoczynają dramatyczną walkę o życie rannych. Godzinę później zjawiają się na sali sądowej.

Tadek przyznaje, że w dniu wypadku jechał za szybko. Nie próbuje się usprawiedliwiać. Kazia wybucha gniewem. Chce wiedzieć, czemu kolega milczy i nie przedstawia żadnych okoliczności łagodzących. W końcu w szpitalu zmusza Boruckiego, by wyznał jej prawdę. Kolega potwierdza, że feralnego dnia w aucie to ona szarpnęła za kierownicę. Podczas tej burzliwej kłótni Tadek zauważa, że Kazia poruszyła nogą.

Dyrektor Konica musi pomóc Roxanie, właścicielce firmy cateringowej, która nagle zasłabła w jego gabinecie. W Leśnej Górze zjawia się Graczyk, dyrektor NFZ. Ma on podjąć decyzję dotyczącą eksperymentalnej terapii, którą zamierza prowadzić Bart.

Najnowsze