Na dobre i na złe. Julka odkryje romans Barta z Kazią. Nawet nie ucieszy się z powrotu żony do Leśnej Góry

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Julka odkryje romans Barta z Kazią. Nawet nie ucieszy się z powrotu żony do Leśnej Góry

Na dobre i na złe. Julka odkryje romans Barta z Kazią. Nawet nie ucieszy się z powrotu żony do Leśnej Góry

2021-07-19 14:38

Julka (Aleksandra Hamkało) z "Na dobre i na złe" wróci do Leśnej Góry z przytupem. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 szpital zacznie huczeć od plotek o romansie Barta (Piotr Głowacki) i Kazi (Zuzanna Lit). W otoczce zbliżającego się skandalu Burska powróci do Leśnej Góry i szybko zorientuje się, że coś jest nie w porządku. Bart przesadził zagłębiając się w iskrzącą relację z podopieczną, a wyjazd do Niemiec nie ugasił ognia, który wybuchł między nim, a Kazią. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" Burska odkryje szokującą prawdę?

Julka odkryje romans Barta z Radlicą? Ostre zamieszanie w Leśnej Górze w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021

Julka zniknęła z "Na dobre i na złe" jakiś czas temu, bo wraz z Tymkiem (Oliwier Grzegorzewski) zdecydowała się wyjechać do Niemiec. Kiedy przebywała z Zosią (Małgorzata Foremniak) i Kubą (Artur Żmijewski), Bart nieźle zabawił się w Polsce. Artur pozostał w kraju przez obowiązki zawodowe, a wtedy pod jego opiekę trafiła młoda i piękna stażystka Kazia. W minionym sezonie "Na dobre i na złe" widzowie mogli obserwować rodzące się między nimi uczucie. 

Oboje wiedzieli, że to zakazany romans, bo Artur to przecież poważny lekarz, a do tego mentor Radlicy. Przeciągłe spojrzenia, krótkie dotyki i małe sygnały uczyniły między nimi gorącą atmosferę. Do tego stopnia, że Kazia rozstała się z Tadkiem (Marcin Urbanke), który od razu przewidział, że to z powodu Barta. 

Przeczytaj: Tomek zmarł w M jak miłość, ale Andrzej Młynarczyk znów będzie policjantem! Dopiero teraz ujawnia co się z nim działo przez cztery lata!

Gwiazdy Na dobre i na złe przyznały, jakie łączą ich relacje. W serialu Michał i Piotr rywalizują o Hanię, a jak jest naprawdę?

Julka pojawi się w "Na dobre i na złe" akurat wtedy, kiedy szpital zacznie huczeć od plotek na temat Barta i Kazi. Personel Leśnej Góry nie da się tak łatwo omotać. Większość osób zauważy dziwną relację Artura i Radlicy. Burska nie będzie świadoma, że mąż pod jej nieobecność zabawiał się ze stażystką. Sama w "Na dobre i na złe" też da mu powód do zazdrości, bo zacznie dużo czasu spędzać z Molendą (Filip Bobek), z którym niegdyś romansowała. To będzie zemsta za relacje Barta z Kazią?

Przeczytaj: Tak Barbara Kurdej-Szatan baluje w stolicy. Joasia z M jak miłość pokaże na co ją stać? - ZDJĘCIA

Póki co pozostaje tajemnicą, jak rozwiąże się sprawa Julki, Barta i Kazi w "Na dobre i na złe". Radlica raczej nie odważy się na romans pod nosem Burskiej, ale nigdy nic nie wiadomo. Bart próbował bronić się przed uczuciem i nawet uciekł od stażystki do Niemiec. Niestety to nie przegoniło ich uczuć w "Na dobre i na złe". Może powrót Julki spowoduje, że trochę się uspokoją. Jedno jest pewne - Burska będzie mocno zaskoczona i nie odpuści tak łatwo małżeństwa z Bartem. Kazia może mieć niemałe problemy. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze