Zakrapiana impreza Barbary Kurdej-Szatan. Joasia z M jak miłość pokaże na co ją stać?

i

Autor: Instagram Zakrapiana impreza Barbary Kurdej-Szatan. Joasia z M jak miłość pokaże na co ją stać?

Tak Barbara Kurdej-Szatan baluje w stolicy. Joasia z M jak miłość pokaże na co ją stać? - ZDJĘCIA

2021-07-19 22:30

Barbara Kurdej-Szatan wróciła do "M jak miłość" całkiem niedawno, bo aktorka miała przerwę od planu zdjęciowego, spowodowaną ciążą. Teraz Joasia z "M jak miłość" szaleje po stolicy i pokazuje, jak rewelacyjnie się bawi. Z gronem koleżanek poszła "w miasto" na szaloną imprezkę i zrelacjonowała wszystko na swoim Instagramie. Aktorka w ogóle nie ukrywała, że bawi się nad wyraz dobrze. To oznacza, że Joasia z "M jak miłość" przestanie być taka grzeczna, a Kurdej-Szatan nada swojej postaci nieco pikanterii? Sprawdź jak się bawi gwiazda w towarzystwie przyjaciółek. Mamy ZDJĘCIA z jej wypadu.

Barbara Kurdej-Szatan na szalonej imprezie w stolicy. Joasia z "M jak miłość" zaszalała

Joasia z "M jak miłość" jest raczej spokojną osobą, która nie serwuje widzom szokujących doznań. Inaczej w przypadku Barbary Kurdej-Szatan prywatnie. Nigdy nie ukrywała, że lubi się zabawić i ma już na swoim koncie kilka mocniejszych imprez. Jeszcze przed ciążą aktorka również zrelacjonowała wyjście ze znajomymi, a media podchwyciły temat i to, że Kurdej-Szatan była w bardzo zabawowym nastroju.

Potem aktorka zaszła w ciążę i urodziła małego Henia. Spędza z dzieckiem każdą wolną chwilę i doskonale czuje się w roli mamy. Pomimo tego widocznie potrzebowała czasu dla siebie, bo na jej Instagramie pojawiły się dość ciekawe filmiki z wypadu z koleżankami. 

Przeczytaj: 19-letnia Ala z M jak miłość żyje w luksusach. Alicja Ostolska chwali się wystawnym życiem i eleganckim domem - ZDJĘCIA

M jak miłość. Szalona impreza Bartka z policjantem Rafałem! Nieźle się zabawią w Grabinie

Chociaż Joasia z "M jak miłość" nigdy nie rzucała się w wir szaleńczej zabawy, może Barbara dorzuci swojej postaci nieco temperamentu? Prywatnie Kurdej-Szatan spędziła szalony weekend w Warszawie ze swoimi znajomymi. Uwieczniła nocny spacer po stolicy na wideo, gdzie opowiada obserwatorom co robi. Widać było, że Basia nie powstrzymywała się tej nocy. Lekko straciła orientację w terenie, bo chciała zrobić sobie zdjęcie na tle Pałacu Kultury, ale niestety zapomniała ująć go w kadrze. 

- Zniknął. Nie widać go - powiedziała go koleżanki.

Przeczytaj: M jak miłość. Szantaż Tadeusza na Uli i Bartku. Lisieccy odkryją okrutną prawdę i zapłacą za to wysoką cenę

Barbara Kurdej-Szatan będzie pojawiała się w nowym sezonie "M jak miłość: już regularnie. Może dlatego chciała się odstresować przed nagraniami? Na pewno Joasię z "M jak miłość" czeka naprawdę trudna przeprawa, bo z jej życia zniknie zaufany Michał (Paweł Deląg), a wróci Leszek (Sławek Uniatowski). Bynajmniej nie sam, bo Joasia jeszcze nie wie, że mężczyzna znalazł sobie nową kochankę. To wszystko doprowadzi Joasię do rozpaczy. Pójdzie na imprezkę, żeby się odstresować, tak jak Kurdej-Szatan prywatnie? Wszystko się okaże w nowym sezonie. 

Zobacz szaloną zabawę Barbary Kurdej-Szatan w stolicy>>>

Najnowsze