M jak miłość. Nowa kochanka Leszka będzie niezłą kusicielką! Joasia umrze z zazdrości

i

Autor: Instagram M jak miłość. Nowa kochanka Leszka będzie niezłą kusicielką! Joasia umrze z zazdrości

M jak miłość. Nowa kochanka Leszka będzie niezłą kusicielką! Joasia umrze z zazdrości

2021-06-30 14:52

Nowa kochanka Leszka (Sławek Uniatowski) z "M jak miłość" zrobi furorę! Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) może czuć się zagrożona, bo młoda i piękna Dominika Kryszczyńska już teraz bryluje na planie "M jak miłość" i nagrywa kolejne sceny z serialowym Leszkiem. Wiadomo już, że Joasia zostanie sama, bo Michał (Paweł Deląg) odejdzie na dobre, a Chodakowska prawdopodobnie będzie liczyła na wielki powrót miłości z Krajewskim, który swego czasu za nią szalał. On i jego nowa uwodzicielska kochanka dadzą jej popalić.

Dominika Kryszczyńska szaleje na planie "M jak miłość". Joasia ma ostrą konkurencję 

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Leszek i jego nowa partnerka zniszczą spokój Joasi. Chodakowska długo przebywała poza Polską i myślała chyba, że po powrocie może liczyć na taką samą atencję, jaką dostała przed wyjazdem do Francji. Wtedy zarówno Michał, jak i Leszek deklarowali uczucia do Chodakowskiej i walczyli o nią zacięcie. Joasia mogła się czuć w "M jak miłość" jak królowa, a mimo to zdecydowała się wyjechać.

Po powrocie do kraju czekała na nią bardzo niemiła niespodziana. Ostrowski zadeklarował, że chce ułożyć sobie życie po swojemu, a Leszek nawet nie pokazał jej się na oczy, tylko podarował jej wideo, na którym poinformował o nowym związku z inną kobitą. Potem Joasia dostała tragiczne wieści z Francji o śmierci jej ojca i zrozumiała, że jej życie właśnie się posypało. 

Przeczytaj: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała?

Na planie "M jak miłość" ostro pracuje największa konkurencja Joasi. Nowa kochanka Leszka zachwyca wyglądem i jest od Chodakowskiej młodsza. Joasia może się nieźle zdziwić, kiedy Leszek i nowa miłość pojawią się w "M jak miłość" po wakacjach 2021. Nie będzie mogła liczyć na pocieszenie Michała, bo jak niedawno się okazało, Paweł Deląg odchodzi z serialu. Oznacza to, że nie będzie już oparciem dla Joasi, która mogła zawsze na niego liczyć. To on przygarnął ją pod swój dach, kiedy kobieta zjawiła się w Polsce i nie miała gdzie mieszkać, bo dom na Wietrznej zajmował Kamil (Marcin Bosak) z córką Polą (Hanna Nowosielska). 

Przeczytaj: M jak miłość. Mikołaj Roznerski ma sobowtóra na planie! Tak wygląda drugi Marcin - ZDJĘCIA

Młoda kochanka Leszka w "M jak miłość" z pewnością wprowadzi niemałe zamieszanie w życiu Chodakowskiej. Joasia nie spodziewa się, że będzie miała aż tak silną konkurencję. Nic nie boli bardziej, niż to, że niegdyś odrzuciła Krajewskiego, a teraz będzie o niego zazdrosna. Aktorka Dominika Kryszczyńska nie wygląda na planie "M jak miłość", jakby miała zupełnie czyste intencje i grała potulną bohaterkę. Wręcz przeciwnie, wydaje się bardzo pewna siebie i najprawdopodobniej będzie miała niezły charakterek. 

Najnowsze