Na dobre i na złe. Falkowicz zniszczy Alinę Fisher. Nie poradzi sobie po stracie Kasi Smudy

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Falkowicz zniszczy Alinę Fisher. Nie poradzi sobie po stracie Kasi Smudy

Na dobre i na złe. Falkowicz zniszczy Alinę Fisher. Nie poradzi sobie po stracie Kasi Smudy

2021-08-02 14:13

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" zachowanie Falkowicza (Michał Żebrowski) wymknie się spod kontroli. Lekarz po stracie Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) nie będzie już tym samym człowiekiem. W nadchodzących odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 będzie udawał, że radzi sobie po śmierci partnerki. Prawda okaże się jednak okrutna, a zauważy ją Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka), która bardzo narazi się Falkowiczowi. Andrzej wpadnie w szał pod wpływem oskarżeń Aliny i rozpęta się prawdziwe piekło.

Falkowicz załatwi Alinę Fisher w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021

Falkowicz stracił Kasię Smudę pod koniec minionego sezonu "Na dobre i na złe" i wiadomo już, że Andrzej będzie bardzo się starał pogodzić wychowanie dzieci z obowiązkami domowymi, ale nie do końca mu to wyjdzie. To Alina w "Na dobre i na złe" wmiesza się w życie szwagra i postara się mu pomóc. On jednak nie odbierze tego jako dobrego uczynku. Wręcz przeciwnie!

- To jest nasza sytuacja, nie twoja - wygarnie Falkowicz Alinie w najnowszych odcinkach "Na dobre i na złe". - Moja siostra i dzieci mojej siostry. Matylda jest sina ze stresu. Edzio płacze dniem i nocą... - podsumuje Fisher. - Bo stracił matkę. Woła ją! - obroni się Andrzej - Bo jesteś drażliwy, nerwowy, nieszczęśliwy! Edzio jest za mały, nie wie, że stracił matkę. Daj sobie pomóc. Są na to leki, na bezsenność, na depresję... - poprosi Alina. - Żałoba to nie powód do leków! - stwierdzi Falkowicz.

Przeczytaj: Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Iza!

Mikołaj Roznerski wygadał się ile zarabia w Na dobre i na złe! Nie uwierzycie ile bierze kasy. Nawet znane aktorki go wyśmiały

Alina z "Na dobre i na złe" będzie chciała pomóc, a rozpęta piekło. Falkowicz ostro jej nagada i nie przyjmie propozycji pomocy. Sytuacja stanie się dla niego jeszcze gorsza, bo początkowo w "Na dobre i na złe" nie wiedział, że tak naprawdę zajmuje się synem Bolka (Sławomir Zapała), a nie swoim! Kasia i żona muzyka rodziły w tym samym czasie, aż zaszła pomyłka. Los zechce, że Bolek wprowadzi się na osiedle lekarza i będzie jego bliskim sąsiadem. To rozpocznie lawinę problemów. 

Przeczytaj: Kacperek Boski z Rodzinki.pl już tak nie wygląda! Tak zmienił się Mateusz Pawłowski – ZDJĘCIA

Alina Fisher w "Na dobre i na złe" nie podda się jednak tak łatwo i będzie walczyć o możliwość uczestnictwa w życiu szwagra i jego dzieci. Nie ona jednak zauważy problem, bo uwagę na niepokojący stan Andrzeja i mieszkanie, które tonie w bałaganie, zwróci też uwagę Wiki (Katarzyna Dąbrowska).

- Przeszło u was tornado? - zapyta Wiki Matyldę (Amelia Czaja) widząc wielki bałagan. - Falko się nigdy nie specjalizował w pracach domowych... rzuci złośliwie nastolatka.

Falkowicz w najnowszych odcinkach "Na dobre i na złe" nie popisze się przed Wiki i Aliną. Ta druga doprowadzi go jednak do szału. 

Najnowsze