Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. A jednak Blanka i Radwan razem! Pola Gonciarz i Mateusz Damięcki chwalą się ZDJĘCIEM

2023-07-07 14:49

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Blanka (Pola Gonciarz) i Krzysiek (Mateusz Damięcki) będą w końcu razem?! Mimo iż Consalida ostatecznie wybrała Mario (Marcin Korcz), to wciąż nie mogła zapomnieć o Radwanie, z którym do końca próbowała się skontaktować. A teraz uwielbiani aktorzy z pochwalili się wspólnym zdjęciem! Czyżby upór Blanki w końcu przyniósł rezultat w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Blanka i Radwan będą razem w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach? Pola Gonciarz i Mateusz Damięcki na wspólnym ujęciu

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Blanka i Krzysiek w końcu zostaną parą?! To pytanie od dłuższego czasu zadaje sobie wiele sympatyków uwielbianego medycznego serialu TVP2, gdyż mimo iż ta dwójka ewidentnie ma się ku sobie, to wciąż nie może być razem! Co prawda, Consalida dwoi się i troi, ale Radwan wciąż ją odpycha. Tak jak wtedy, gdy w świetle porwania Kubusia (Wiktor Trojan), Blanka wyznała Krzyśkowi swoje uczucia i zaoferowała wsparcie, ale ukochany ją olał! To sprawiło, że w finale sezonu "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną Consalida ostatecznie wybrała Mario, ale wciąż nie mogła zapomnieć o Radwanie! Czyżby w nowym sezonie wreszcie nastąpił przełom w ich wątku?

Pola Gonciarz i Mateusz Damięcki pochwalili się na swojej relacji na Instagramie zdjęciem, na którym w końcu pozują razem, czym wzbudzili ciekawość fanów "Na dobre i na złe". Tyle tylko, że nie jest to ujęcie z hitowego serialu TVP2 tylko Teatru 6. piętro, gdzie serialowi Blanka i Krzysiek faktycznie wcielają się w parę jako Alice i Dany, która niejako odzwierciedla ich relację w "Na dobre i na złe". A to dlatego, że grani przez nich bohaterowie na zmianę się w sobie zakochują i odkochują, wiedzeni rzadko kiedy zaspokojoną potrzebą bliskości! I niestety w nowym sezonie po przerwie wakacyjnej u Consalidy i Radwana będzie podobnie!

Zdradzamy, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Blanka i Krzysiek nie będą razem! Co prawda, lekarze w końcu spotkają się po uratowaniu Kubusia, ale wówczas Radwan kolejny raz odtrąci swoją ukochaną, dając jej jasno do zrozumienia, że już nic nie będzie takie samo. Wówczas Consalida jeszcze bardziej ucieknie w ramiona Milewskiego, ale i tutaj pojawi się problem! A to dlatego, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej w życiu Blanki i Mario pojawi się tajemnicza dziewczyna (Klaudia Łapot), która nieźle namiesza w ich wątku! Zatem czy i ten związek przepadnie Consalidzie? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe. Wstrząsające porwanie Kubusia. Pomyłka porywaczy z tragicznym finałem
Najnowsze