Michał odejdzie z Na dobre i na złe?! Mateusz Janicki przyjął tajemniczą posadę u konkurencji

i

Autor: Artrama Michał odejdzie z Na dobre i na złe?! Mateusz Janicki przyjął tajemniczą posadę u konkurencji

Michał odejdzie z Na dobre i na złe?! Mateusz Janicki przyjął tajemniczą posadę u konkurencji

2022-06-19 13:51

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 nie będzie już Michała (Mateusz Janicki)?! Co prawda, Wilczewski nie trafi do więzienia, w związku z podejrzeniem zabójstwa Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski), ale jego rywal w walce o serce Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) znów pojawi się w „Na dobre i na złe” jako tajemniczy Miłosz, który od razu zacznie mieszać w głowie Sikorce. Czy wraz z powrotem Mikołaja Roznerskiego pożegnamy Mateusza Janickiego? Aktor pochwalił się na swoim Instagramie, że właśnie kręci sceny do nowej produkcji Polsatu, owianej wielką tajemnicą. Czy dla tajemniczej roli w konkurencyjnej stacji Mateusz Janicki odjedzie z „Na dobre i na złe”?

Mateusz Janicki znika z „Na dobre i na złe”? Mateusz Janicki pojawił się na planie nowego serialu Polsatu

Michał Wilczewski to jedna z najbardziej lubianych postaci w „Na dobre i na złe”. Świetny chirurg, a także ciepły i pomocy człowiek szybko podbił serca widzów, a także Hani Sikorki. Para była już nawet zaręczona i planowała ślub, jednak w ostatniej chwili córka Lucyny (Anna Samusionek) porzuciła Michała przed ołtarzem dla inspektora Piotra Korbana! Wówczas nikt nie spodziewał się, że decyzja Hani może zaważyć na przyszłości Michała, który o mały włos nie trafił przez nią do więzienia! Policjant zmarł na stole operacyjnym po zepchnięciu ze schodów przez Sebę (Wacław Warcoł), który uciekł z miejsca zdarzenia, a pomoc nie nadeszła zbyt szybko. Lekarze robili co mogli, ale Korban zmarł, a niedługo później prokurator Siekierski oskarżył go najpierw o nieumyślne spowodowanie śmierci inspektora, a następnie o zabójstwo!

Michał już był jedną nogą w więzieniu, ale dzięki Falkowiczowi (Michał Żebrowski) i Tretterowi (Piotr Garlicki) ostatecznie do niego nie trafił, gdyż prokurator wycofywał oskarżenie, gdy wyszło na jaw, że szuka prywatnej zemsty na lekarzu za stratę dziecka. Michał nie trafił do więzienia, ale w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej aktor może zniknąć z serialu!

Patrz też: Na dobre i na złe po wakacjach. Przyjaźń Blanki i Glorii uratuje Consalidę w nowym sezonie. To dzięki niej zapomni o Radwanie

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ Mateusza Janickiego na planie nowego serialu Polsatu >>>

Mateusz Janicki pochwalił się na swoim Instagramie, że przyjął rolę w nowym serialu, ale na początku nie chciał zdradzać zbyt wiele szczegółów.

- Driada, Olga i ja. Nowe wyzwanie, o którym nic Wam nie napisze, bo nie mogę. Poza tym, że ciekawie i znowu mam okazje pracować z fajnymi ludźmi – napisał Janicki na Instagramie.

Jednak z czasem na profilu Michała z „Na dobre i na złe” zaczęły pojawiać się relacje, na którym uchylał rąbka tajemnicy o nowym serialu, dzięki temu już wiadomo, że wiadomo, że zagra w nowej produkcji Polsatu „Matka”. Janicki wcieli się w jedną z głównych ról i wystąpi u takich aktorów jak:

Olga Bołądź, Łukasz Simlat, Małgorzata Pieczyńska, Roman Frankl, Marcin Kowalczyk, Olaf Lubaszenko czy Adrianna Chlebicka!

- Moja mama, moja żona, świadek – przedstawia na filmiku Michał z „Na dobre i na złe”, wskazując kolejno na Pieczyńską, Clebicką i Simlata.

- „Matka” to trzymający w napięciu thriller psychologiczny w znakomitej obsadzie. Jak podkreślają twórcy, serial „Matka” to połączenie komentarza na temat problemów społecznych z pełnym napięcia kryminałem. Autor scenariusza, Igor Brejdygant, postawił sobie za zadanie stworzenie opowieści, w której wątek dramatu obyczajowego jest równie rozwinięty, co historia detektywistyczna, a wiodącą postacią nie jest policjant, ale osoba prywatna (…) – czytamy na stronie Polsatu.

Zobacz także: Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Nowa kobieta w życiu Maksa Begera! Kompletnie straci dla niej głowę – ZDJĘCIA

Czy zatem dla nowej roli w konkurencyjnej stacji Michał zrezygnuje z „Na dobre i na złe”, a jego miejsce zajmie Miłosz, którego zagra Mikołaj Roznerski i znów zakręci się koło Hani? Uspokajamy wszystkich fanów „Na dobre i na złe”! Roznerski faktycznie wróci do serialu w nowym sezonie, ale nie będzie to równoznaczne z odejściem Janickiego i wyciszeniem jego wątku! Michał nie odejdzie z uwielbianego serialu TVP, a nowym sezonie w jego życiu sporo się wydarzy! Wilczewski i Sikorka postanowią dać sobie jeszcze jedną szansę, ale na ich drodze stanie Miłosz! Co więcej, obok Michała zakręci się również nowa lekarka Olena (Tetiana Malkova), pochodząca z Ukrainy, która zasili szeregi Leśnej Góry! Którą z nich wybierze Michał? Tego dowiemy się już jesienią!

Spójrz również: Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Nowa lekarka w Leśnej Górze! Ukrainka Olena zajmie ważne miejsce w życiu byłego dyrektora - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Blanka z nowym facetem, a Radwan z żoną Gawryły
Najnowsze