Koniec Na dobre i na złe. Falkowicz uratuje Michała przed więzieniem w ostatnim 850 odcinku! Przedstawi dowody przeciwko prokuratorowi Siekierskiemu - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: Artrama Koniec Na dobre i na złe. Falkowicz uratuje Michała przed więzieniem w ostatnim 850 odcinku! Przedstawi dowody przeciwko prokuratorowi Siekierskiemu - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Koniec Na dobre i na złe. Falkowicz uratuje Michała przed więzieniem w ostatnim 850 odcinku! Przedstawi dowody przeciwko prokuratorowi Siekierskiemu - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-06-01 21:01

W ostatnim 850 odcinku „Na dobre i na złe” przed wakacjami Michał (Mateusz Janicki) odzyska wolność! To zeznania Falkowicza (Michał Żebrowski) uratują Wilczewskiego przed skazaniem za zabójstwo Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski) i pogrążą prokuratora Siekierskiego (Marek Kalita)! W ostatnim 850 odcinku „Na dobre i na złe” przed przerwą wakacyjną to Tretter (Piotr Garlicki) jako pierwszy dowie się, że Siekierski próbuje wrobić Wilczewskiego, aby zemścić się za niego za śmierć córki i wspólnie z Falkowiczem zdobędą na to dowody! Resztę już koncertowo rozegra na sali sądowej sam profesor! Zobacz to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ i ZWIASTUNIE finału sezonu "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 850 ostatni przed przerwą wakacyjną - środa, 1.06.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W ostatnim 850 odcinku „Na dobre i na złe” przed wakacjami Michał zostanie uniewinniony w sprawie zabójstwa Piotra Korbana, które uporczywie starał się udowodnić prokurator Siekierski! To Tretter jako pierwszy dowie się, dlaczego Waldemarowi tak bardzo zależało, aby Wilczewski poszedł siedzieć i wcale nie będzie tutaj chodziło o inspektora! Ewa (Sylwia Nowiczewska), której synowi życie uratowali lekarze z Leśnej Góry, postanowi się odwdzięczyć i zdradzi Stefanowi, że przed laty była partnerką życiową prokuratora, z którym miała dziecko! Niestety, ich córeczka zmarła na stole operacyjnym, a jednym z lekarzy był wówczas Wilczewski! choć ona sama nigdy nie miała pretensji do lekarzy, tak Waldemar nigdy nie pogodził się ze śmiercią dziecka i całą winą obarczył lekarzy!

- My… mieliśmy małą córeczkę. To była operacja przepukliny, 12 lat temu. Wyglądało niegroźnie. Dwa dni po zabiegu… zmarła z powodu niewydolności wielonarządowej... Doktor Wilczewski był w składzie zespołu, który operował moją córkę… Nigdy nie winiłam lekarzy, ale Waldemar… On nigdy nie potrafił się pogodzić z tą stratą – wyjawi mu Ewa w ostatnim 850 odcinku „Na dobre i na złe” przed przerwą wakacyjną.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 849: Julka poniżona na rozprawie Michała! Prokurator Siekierski zrobi z niej kochankę kryminalisty – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Falkowicz ratuje Michała przed więzieniem w ostatnim 850 odcinku „Na dobre i na złe” przed wakacjami >>>

W tym momencie w ostatnim 850 odcinku „Na dobre i na złe” przed wakacjami Stefan zda sobie sprawę, że los Michała zależy od tej informacji. Tretter spyta Ewę, czy zgodzi się zeznać o tym w sądzie, ale niestety spotka się z odmową, bo kobieta nie będzie chciała wracać do tego, co było.

- Czy zezna pani to pod przysięgą? Przed sądem? – zapyta z nadzieją.

- Ja… Przepraszam, ale ja nie mogę do tego wracać… Ułożyłam sobie życie na nowo... Naprawdę, nie mogę! – wyjaśni Ewa, ale Stefan tak łatwo się nie podda!

Chwilę później w ostatnim 850 odcinku „Na dobre i na złe” przed przerwą wakacyjną Tretter opowie o wszystkim Falkowiczowi, który oczywiście zgodzi się pomóc. Stefan i Andrzej połączą siły i w ciągu kilku godzin zdobędą niezbędne dokumenty, podważające każdy argument Siekierskiego, a następnie wspólnie udadzą się do sądu, aby złożyć wyjaśnienia i ratować przyjaciela!

- Chcę zabrać głos! Wysoki Sądzie, chcę zabrać głos! Mam informacje, fakty, które mogą rzucić nowe światło na sprawę! – zacznie Andrzej, a sędzia zgodzi się dopuścić go do głosu.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 849: Hania ośmieszona na procesie Michała! Prokurator oskarży ją, że chciała się pozbyć Piotra Korbana - ZDJĘCIA

Falkowicz w ostatnim 850 odcinku „Na dobre i na złe” przed wakacjami zacznie od podważenia zeznań Bogusława Zemły (Lech Łotocki), który stwierdził, że w tym samym czasie widział Michała i Piotra na klatce schodowej, na której doszło do upadku inspektora! Andrzej przedstawi niezbite dowody na to, że świadek ma zaćmę i nie ma żadnych szans, aby faktycznie widział obu mężczyzn w szpitalu, zatem jego zeznania są niewiarygodne!

- Wykonaliśmy w szpitalu badania przedniego odcinka oka za pomocą lampy szczelinowej, które potwierdziło, że pan Bogusław Zemła ma zaćmę… Nie mógł widzieć doktora Wilczewskiego wchodzącego na tą nieszczęsną klatkę schodową… Policjanci wmówili mu, że go widział! – zezna Andrzej, na co natychmiast zareaguje Siekierski.

- Wnoszę o oddalenie stwierdzenia, to są tylko domysły! – oburzy się prokurator.

Wtedy w ostatnim 850 odcinku „Na dobre i na złe” przed przerwą wakacyjną Andrzej przystąpi do ataku i celowo sprowokuje Siekierskiego do wybuchu! Falkowicz zarzuci mu, że również i on nie może być obiektywny, gdyż sądzi człowieka, który był obecny na sali operacyjnej, gdy umierało jego dziecko, czym osiągnie swój cel i zwróci Michałowi wolność!

- Jak całe to lipne oskarżenie! Pan nie jest obiektywny! Nie może pan być... Doktor Wilczewski brał udział w operacji, w trakcie której zmarło pańskie dziecko... To wszystko jest w tych papierach! – wytknie mu Falkowicz.

- Pan myśli, że wy, lekarze, to jesteście święte krowy? Że żadnemu z was włos z głowy nigdy nie spadnie? Że na zmianę w sądzie będziecie się kryć?! – oburzy się Siekierski, czym tylko potwierdzi twierdzenia Andrzeja i uniewinni Michała od zarzutu zabójstwa Piotra Korbana!

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 849: Radwan pacjentem Blanki. Będzie jęczał przy ukochanej jak dziecko - WIDEO, ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odc. 850: Michał (Mateusz Janicki), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja), Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka), Stefan Tretter (Piotr Garlicki)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 850: Michał (Mateusz Janicki), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja), Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka), Stefan Tretter (Piotr Garlicki)
Koniec Na dobre i na złe ZWIASTUN. Michał uniewinniony w ostatnim 850 odcinku!
Najnowsze