Gwiazdy z Na dobre i na złe dzielą się swoim szczęściem. Wyjątkowa chwila w rodzinie Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry!

i

Autor: Instagram Gwiazdy z Na dobre i na złe dzielą się swoim szczęściem. Wyjątkowa chwila w rodzinie Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry!

Gwiazdy z Na dobre i na złe dzielą się swoim szczęściem. Wyjątkowa chwila w rodzinie Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry!

Co za szczęście w rodzinie z "Na dobre i na złe"! Emilia Komarnicka, uwielbiana jako serialowa Agata z "Na dobre i na złe" już jakiś czas temu podzieliła się ze wszystkimi radosną nowiną dotyczącą jej rodziny, ale dobra passa trwa! Aktorka i jej mąż Redbad Klynstra znów zrobiła coś wyjątkowego i po prostu musiała ogłosić to całemu światu. Tuż po powrocie z cudownych wakacji z synami, Kosmą i Tymoteuszem. Co takiego tym razem wydarzyło się w rodzinie Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry? Zobaczcie koniecznie co ogłosili.

Rodzina Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry szaleje ze szczęścia!

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Emilia Komarnicka i jej mąż Redbad Klynstra wprowadzili w swojej rodzinie unikalny i bardzo piękny zwyczaj. Aktorka "Na dobre i na złe" wyniosła tę tradycje z domu i przekazała swoim dzieciom i mężowi. Radosny materiał z tego wydarzenia Komarnika opublikowała na swoim profilu na Instagramie. I niewiele czasu minęło, a u państwa Klynstra znów wybuchło szczęście! Co tym razem się stało?

Rodzina Emilii Komarnickiej z dwójką dzieci - 2,5 letnim Kosmą i 7-miesięcznym Tymoteuszem - wyruszyła na wakacje kamperem. Podczas podróży w rodzinie  dzieją się u nich rzeczy tak niezwykłe, że gwiazda "Na dobre i na złe" nie wytrzymuje i natychmiast musi się tym pochwalić z całym światem! Państwo Klynstra hołdują tradycyjnym wartościom i zdaje się, że wszechświat im to wynagradza...   

Zobacz też: M jak miłość. Ślub 12-letniej Basi z Dawidem wstrząśnie całą Grabiną! Marysia nie powstrzyma córki

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Inspektor Piotr Korban aresztuje Hanię przez matkę Lucynę!
Ulubiona para Na dobre i na złe podzieliła się radosną nowiną. Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra z dziećmi promienieją ze szczęścia

i

Autor: Instagram Ulubiona para Na dobre i na złe podzieliła się radosną nowiną. Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra z dziećmi promienieją ze szczęścia

Tym razem Komarnicka, czyli Agata z "Na dobre i na złe" podzieliła się z fanami na swoim profilu na Instagramie swoją refleksją na temat sensu życia. Aktorka jest przekonana, że wie już co jest najważniejsze! 

- Podczas kamperowania zrozumiałam jeszcze jedno ➡️Mój DOM jest tam, gdzie jest moja RODZINA. Bez względu na to, na jakiej jesteśmy ZIEMI.

Na komentarze zachwyconych fanów pary gwiazd z "Na dobre i na złe" nie trzeba było długo czekać. 

- Zgadzam się z tym w 100 %❤️❤️❤️❤️.Dom jest tam gdzie jesteśmy razem. 

- Cudna Druzyna Miłości ❤️❤️❤️

- "Tam dom twój, gdzie serce twoje." John Green, Gwiazd naszych wina

- Święte słowa ❤️❤️❤️❤️ RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA ❤️❤️❤️❤️

- Piękna rodzina. Piękny przekaz. Miło na Was patrzeć serce się uśmiecha. Dużo zdrowia życzę. ??

- Bardzo modre słowa. Też mówię do syna tam gdzie ja jestem też jest twój dom. Pozdrawiam gorąco z Heinsberg. jesteście super autentyczni

Zobacz także: M jak miłość. Joasia zaręczona! Wreszcie weźmie ślub. Kim będzie drugi mąż Chodakowskiej?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze