M jak miłość

Wpadka Franki z M jak miłość na planie. Mogło dojść do tragedii! - ZDJĘCIA

2023-06-14 11:29

Franka z "M jak miłość" mogła mieć poważny wypadek na planie! Dominika Kachlik przyznała się, co wydarzyło się podczas kręcenia scen do nowego sezonu "M jak miłość". Okazuje się, że aktorzy wcale nie mają łatwo, a niektóre sytuacje mogą być wręcz niebezpieczne! Frankę spotkało już wiele nieszczęść, leżała w szpitalu po postrzale w bistro i walczyła o zajście w ciążę. Teraz okazuje się, że serialowa góralka znów była o krok od tragedii! Co wydarzyło się na planie "M jak miłość". Dominika Kachlik wyjaśniła, co się stało.

Wpadka na planie "M jak miłość". Mogło dojść do tragedii!

Dominika Kachlik podzieliła się z obserwatorami pewnym wydarzeniem z planu "M jak miłość". Obecnie kręcone są nowe odcinki hitu TVP2, które widzowie zobaczą dopiero na jesień. Aktorzy już teraz biorą udział w nagrywkach, a z relacji z Instagrama wynika, że Franka i Paweł (Rafał Mroczek) wyjadą w nowych odcinkach do siedliska Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Dominika Kachlik i Rafał Mroczek właśnie tam odegrali kilka scen, ale okazuje się, że w pewnym momencie mogło dojść do tragedii! 

- hihihi, prawie rozwaliłam głową szybę na ujęciu - podpisała swoje zdjęcie gwiazda "M jak miłość". I faktycznie, w siedlisku jest wiele przeszklonych ścian, wielkich okien, przez które widać ogród, ale przez nieuwagę mógł zdarzyć się wypadek. Na szczęście Dominika Kachlik wydaje się bardziej rozbawiona niż wystraszona całą sytuacją, a niebezpieczeństwa i rozbicia głowy dało się uniknąć. 

Franka nie będzie miała lekko w nowym sezonie "M jak miłość"

Nie da się ukryć, że Franka z "M jak miłość" przeżyła koszmarne chwile. Co chwila lądowała w szpitalu, bo walczyła o ciążę, a potem stała się ofiarą strzelaniny w bistro. Ethan (Paweł Roman) postrzelił kobietę w rękę, a lekarze walczyli o sprawność kobiety. Jakiś czas musiała nosić kończynę unieruchomioną na temblaku. Na szczęście wyszła cało z opresji, ale na pewno kolejny wypadek by ją dobił. To dobrze, że aktorce nic nie jest, a do rozbicia głowy o ścianę nie doszło.

Losy góralki w "M jak miłość" potoczą się różnie. W siedlisku rozkręci się bowiem afera z udziałem serialowej matki Jaśka (Stanisław Dusza). Dojdzie do niebezpiecznej sytuacji, bójki, a Paweł ruszy na pomoc Dagmarze (Anna Grycewicz). Zduńscy nie zaznają spokoju w siedlisku, gdzie zapewne będą liczyli na odpoczynek. Zduńscy na pewno nie będą mogli narzekać na brak wrażeń i szokujących zwrotów akcji w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023. 

M jak miłość po wakacjach. Franka i Paweł wyjadą do siedliska. W ukochanym zakątku Magdy nie zaznają spokoju
Najnowsze