Ula z M jak miłość brutalnie zaatakowana przez fana! Iga Krefft w końcu nie wytrzymała – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Ula z M jak miłość brutalnie zaatakowana przez fana! Iga Krefft w końcu nie wytrzymała – ZDJĘCIA

Ula z M jak miłość brutalnie zaatakowana przez fana! Iga Krefft w końcu nie wytrzymała – ZDJĘCIA

Ula z "M jak miłość" przeżywa ciężki czas. Iga Krefft przyznała na swoim profilu na Instagramie, że coś złego dzieje się w życiu prywatnym i w takim momencie jeszcze spotkał ją bezlitosny cios od fana! Iga Krefft nie wytrzymała i pokazała wszystko na swoim profilu na Instagramie. Co się stało? Czy Ula jeszcze zdoła wrócić na plan "M jak miłość"? Pokazujemy atak na Krefft i jej odpowiedź również w GALERII ZDJĘĆ!

Brutalny atak na Ulę z "M jak miłość"! Jest odpowiedź gwiazdy

Ula w "M jak miłość" to jedna z tych bohaterek, którą znamy od dziecka. Obserwowaliśmy, jak dorastała na ekranie, gwiazda zdobyła ogromne grono fanów. Jednak nie wszyscy sprzyjają Krefft. Ten atak nie mógł pozostać bez odpowiedzi!

Ula z "M jak miłość" oprócz kariery aktorskiej rozwija się także jako piosenkarka i właśnie w związku ze swoją pasją została zaatakowana. To jak cios w samo serce! Gwiazda ostatnio przeżywa ciężkie chwile w życiu prywatnym, o czym poinformowała na swoim profilu na Instagramie. Ale niektórzy ludzie nie mają litości!

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 3453: Elżbieta i Igor stracą córkę! Zaniedbana Julka zniknie z domu w środku nocy – ZDJĘCIA

- Brzydka w chuj jesteś - zaatakował jeden z fanów Krefft. - Ale talent i głos masz jak nikt inny - dodał.

Ula z "M jak miłość" nie wytrzymała i opublikowała na swoim Instagramie obszerną odpowiedź - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ. W jej obronie stanęli też inni fani i poleciały mocne słowa!

- Brzydka w cXUJ jestem, ale opalona i spocona jak nikt inny, cudna ❤️‍? ślę buziaki  - napisała gwiazda "M jak miłość" pod swoim ZDJĘCIEM z plaży. 

- Kurestwo najwyższej rangi ten komentarz. Jesteś piękna, zamykam przewód sądowy - posypały się odpowiedzi fanów. 

- Ania...taka mądra, inteligentna, poukładana, z talentem z Ciebie dziewczyna, że nie musisz się do tego poziomu zniżać. Trzeba takim ludzikom życzyć jak najlepiej, bez agresji, bez stresu. Może ten ktoś zmaga się z problemami? I nie umie inaczej jak obrażać innych? Ze spokojem ❣️?

- O kuźwa jaki komentarz piękny? ciekawe jaka piękna jest ta pani . ??‍♀️. Ps. piekna jestes ?

- Jesteś piękna, utalentowana, zabawna i przesympatyczna! Prosimy więcej takich zdjęć ❤️

- Jak smutnym trzeba być człowiekiem by napisać komuś obcemu, że jest brzydki...

Czytaj także: M jak miłość. Tylko on może uratować małżeństwo Budzyńskich. Wiemy kto powstrzyma szarżę podłej intrygantki Julii!

M jak miłość. Zapłakana Lilka zdradza intymne szczegóły afery z Mateuszem
Najnowsze