Tego w M jak miłość jeszcze nigdy nie było! Nawet największe gwiazdy serialu aż do teraz nie znały całej prawdy

i

Autor: MTL Max Film Tego w M jak miłość jeszcze nigdy nie było! Nawet największe gwiazdy serialu aż do teraz nie znały całej prawdy

Tego w M jak miłość jeszcze nigdy nie było! Nawet największe gwiazdy serialu aż do teraz nie znały całej prawdy

2021-06-10 12:07

Szok! Tego nie wiedziały największe gwiazdy "M jak miłość". Dopiero po zakończeniu 21 sezonu serialu, na jaw wychodzą nowe fakty, w związku z pracami na planie i ich późniejszymi wynikami. Niektórzy aktorzy z "M jak miłość" byli w szoku, że ekipa serialowa może pochwalić się wielkim sukcesem. Nic dziwnego, że "M jak miłość" często nazywane jest ulubionym serialem Polaków. Po zakończeniu zdjęć do minionego sezonu, gwiazdy wracają na plan kręcić kolejne odcinki. Mają dodatkową moc do działania, bo zwaliła ich z nóg pewna informacja.

Gwiazdy "M jak miłość" poznały wyniki oglądalności

Wyniki oglądalności "M jak miłość" za miniony sezon powalają. Jak się okazało już wcześniej, serial wygenerował bardzo duży wpływ z reklam, a to nie koniec dobrych wiadomości dla TVP i fanów "M jak miłość". Okazało się, że jeden z odcinków serialu cieszył się wyjątkową popularnością i przerósł oczekiwania produkcji. 

1563 odcinek "M jak miłość", który według portalu "Świat Seriali" zgromadził 4.28 mln. widzów. Serial TVP2 od lat jest uwielbiany przez Polaków, a w tym sezonie był liderem oglądalności. Znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu oglądanych seriali w tym czasie ekranowym. 

Przeczytaj: Gwiazdy M jak miłość są razem w prawdziwym życiu?! Karina Woźniak i Iwo Wiciński zaskoczyli wszystkich

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Powrót Majki. Była Pawła żebraczką. Łukasz skatowany przez Argasińskiego, a Patrycja w szpitalu

1563 odcinek "M jak miłość" pobił rekordy głównie za sprawą wątku Janka (Tomas Kollarik) i Soni (Barbara Wypych). W tym właśnie odcinku "M jak miłość" Morawski walczył o życie i sprawność po tragicznym postrzale przed ślubem z ukochaną. Bandyci postrzelili go przed kościołem, na oczach wszystkich bliskich. Do ślubu w ogóle nie doszło, a Janek znalazł się w stanie zagrożenia życia. Sytuacja była o tyle trudna, że to nie był zwykły wypadek. Policjant Janek wmieszał się w kryminalne zatargi, a bandyci polowali na jego życie i w końcu jeden z nich oddał strzał. 

Przeczytaj: M jak miłość. Iga Krefft w fatalnym stanie! Ujawniła co się dzieje z jej zdrowiem - ZDJĘCIA

Jak wiadomo, Janek i Sonia opuścili "M jak miłość" i wyjechali. Po trudnej walce o życie i zdrowie Janka, doktor Chodakowski (Maurycy Popiel) zoperował Morawskiego i możliwe, że dojdzie do pełnej sprawności. Wątek Janka i Soni został przez scenarzystów "M jak miłość" urwany, ale możliwe, że powróci w następnym sezonie. Póki co, gwiazdy serialu mogą się pochwalić jego wielką popularnością i znakomitą oglądalnością. Wszyscy aktorzy wracają już na plan "M jak miłość" by kręcić dalsze sceny i mają dodatkową moc do działania w postaci rewelacyjnych informacji. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze