Szokujące wieści z planu M jak miłość! Aktorzy dzielą się jedną informacją

i

Autor: MTL Max Film Szokujące wieści z planu M jak miłość! Aktorzy dzielą się jedną informacją

Szokujące wieści z planu M jak miłość! Aktorzy dzielą się jedną informacją

2021-06-06 18:42

Aktorzy "M jak miłość" uwielbiają chwalić się swoimi sukcesami, a teraz mają ku temu idealny powód. Wśród gwiazd "M jak miłość" na ich profilach społecznościowych, pojawiło się jedno zdjęcie, które każdy udostępniał. Odnieśli bowiem duży sukces, a swoją radością podzielili się m.in.: Anna Mucha, Katarzyna Cichopek czy Mikołaj Roznerski. O co więc chodzi i dlaczego wśród gwiazd "M jak miłość" dosłownie zadrżało?

Fenomen "M jak miłość"

"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce i trudno na tym polu dyskutować. Notuje duże wyniki oglądalności, a jego popularność nie maleje. W sieci zawrzało, bo aktorzy znani z gry w "M jak miłość" zaczęli udostępniać jedno zdjęcie. To screen ze strony Wirtualnemedia.pl, który głosi, że serial oglądało prawie 4 mln widzów, a TVP2 zarobiła 126.44 mln zł z reklam. 

Chodzi oczywiście o miniony, 21. sezon "M jak miłość", który cieszył się średnią oglądalnością na poziomie 3.9 mln widzów. Dzięki temu TVP stało się liderem rynku telewizyjnego. Aktorzy od razu podłapali tę informację i zaczęli chwalić się sukcesem. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Anita i Kamil odmienieni! Melania Grzesiewicz pokazała ich metamorfozę

M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin użyje dzieci, żeby wkraść się w łaski Izy!

Niektóre gwiazdy "M jak miłość" dosłownie wychowały się grając w tym serialu. Przykładem może być Katarzyna Cichopek, która razem z Marcinem Mroczkiem pojawili się na planie jako bardzo młode osoby, a teraz są już dojrzałymi ludźmi. Nic dziwnego, że sukces serialu ich cieszy. Nie tylko zresztą ich, bo fenomenalną oglądalnością "M jak miłość" pochwalił się też np. serialowy Paweł (Rafał Mroczek). Niektórzy z aktorów wychowali się na planie serialu, tak jak chociażby Krystian Domagała, który gra Mateusza Mostowiaka od malutkiego dziecka. Teraz aktor robi sobie przerwę od "M jak miłość", a jego dalsze losy nie są do końca jasne. 

Przeczytaj: Śmierć Kasi Górki w Barwy szczęścia. Pożegna się z rolą ginąc pod gruzami wielkiego wybuchu po wakacjach 2021?

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl wyniki "M jak miłość" faktycznie mogą napawać dumą zarówno aktorów, jak i wszystkich, którzy pracują przy powstawaniu serialu.

"Średnia widownia serialu „M jak miłość” w okresie od 8 września 2020 roku do 31 maja 2021 roku wyniosła 3,90 mln osób. Przełożyło się to na 27,08 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 24,80 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 23,17 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. Produkcję na antenie TVP2 oglądać można było w poniedziałki i wtorki o godz. 20.55." - można przeczytać na Wirtualnemedia.pl

Najnowsze

Materiał sponsorowany