Mateusz odchodzi z M jak miłość. Krystian Domagała gra w serialu od urodzenia! Dostał juz zgodę produkcji

i

Autor: MTL Maxfilm Mateusz odchodzi z M jak miłość. Krystian Domagała gra w serialu od urodzenia! Dostał juz zgodę produkcji

Mateusz odchodzi z M jak miłość. Krystian Domagała gra w serialu od urodzenia! Dostał już zgodę produkcji - ZDJĘCIA

2021-03-18 13:41

Krystian Domagała, który w "M jak miłość" gra Mateusza Mostowiaka już wkrótce pożegna się z serialem. Nie tylko ekranowy Mateusz, ale także jego żona Lilka (Monika Mielnicka) w 1580 odcinku "M jak miłość" wyjadą z Grabiny, bo wcielający się w nich aktorzy odchodzą z produkcji. Dlaczego w "M jak miłość" nie będzie już Mateusza? 19-latek podjął ważną decyzję ze względu na sprawy prywatne. Dostał zgodę od twórców serialu. Czy młody Mostowiak już na zawsze opuści "M jak miłość"?

Dlaczego Krystian Domagała odchodzi z "M jak miłość"? Czy jeszcze wróci do serialu?

Ogromne zmiany w obsadzie "M jak miłość". Na początku kwietnia widzowie pożegnają jedną z bardziej lubianych serialowych par! Lilka i Mateusz w 1580 odcinku "M jak miłość" podejmą decyzję o tym, że wyjeżdżają z Grabiny, że chcą rozpocząć nowe życie w Australii. Młodzi Mostowiakowie będą mieli ważny powód, żeby opuścić rodzinę w Polsce? Dojdą bowiem do wniosku, że w kraju nie mają większych perspektyw na przyszłość, że nigdy nie będzie ich stać na własne, wymarzone mieszkanie. Mateusz studiuje zaocznie i pracuje w myjni samochodowej w Lipnicy. Całymi tygodniami nie widzi się z żoną, bo Lilka mieszka w Warszawie na zapleczu bistro, haruje jako kelnerka i studiuje psychologię.

Patrz też: Mateusz i Lilka odchodzą z M jak miłość. Nie będą mieli wyjścia w 1580 odcinku! Nawet matka Krystyna nie powstrzyma Mostowiaków przed wyjazdem do Australii

W 1580 odcinku "M jak miłość" Lilka namówi Mateusza, żeby skorzystali z zaproszenia Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) oraz Ewy (Dominika Kluźniak) i poszukali swojego szczęścia w Australii. Tam też mieszka i pracuje także Natalka (Marcjanna Lelek) razem z córką i byłym mężem Frankiem (Piotr Nerlewski). Młodzi Mostowiakowie ukryją przed rodziną, że wyjazd do Marka nie jest tylko krótką wycieczką, ale przeprowadzką na wiele miesięcy, może nawet lat. Zostaną za granicą aż do czasu, gdy zarobią na własne mieszkanie!

Wyjazd Mateusza i Lilki w 1580 odcinku "M jak miłość" ma związek z odejściem z obsady Krystiana Domagały i Moniki Mielnickiej. Dlaczego aktorzy żegnają się z serialem? 19-letni Domagała aktualnie przygotowuje się do matury, a Mielnicka studiuje psychologię, więc potrzebowali czasu na naukę. Produkcja "M jak miłość" zgodziła się, że wątek ich bohaterów na razie usunąć z fabuły.

M jak miłość, odcinek 1580. Ula i Bartek po kompromitacji wrócą do Grabiny błagać Barbarę o pomoc. Zostaną z niczym!

Sprawdź też: Janek z M jak miłość już tak nie wygląda! Tomas Kollarik odchodzi z serialu. Trudno go rozpoznać po metamorfozie - ZDJĘCIA

Domagała z "M jak miłość" jest związany całe życie. Pierwszy raz był na planie, gdy miał cztery miesiące. Od samego początku, czyli od 20-stu lat gra Mateusza Mostowiaka.Nic dziwnego, że traktuje aktorów i członków ekipy jak własną rodzinę.

- Są osoby w ekipie, które znam niemal od urodzenia. Zdecydowanie traktuję ich jak rodzinę, bo jestem z nimi związany całe życie. Widzieli przez te wszystkie lata jak się zmieniam i dojrzewam. Jestem do tych ludzi bardzo przywiązany. Panią Teresę Lipowską traktuję jak moją trzecią babcię, a ona mnie jak swojego wnuka. To cudowna osoba, z której rad często korzystam; nie da się jej nie kochać - wyznał w jednym z wywiadów. 

W listopadzie skończył 19 lat i przed nim wiele trudnych życiowych decyzji. W maju aktor z "M jak miłość" zdaje maturę.

- Na razie skupiam się na maturze, którą będę miał w maju. Oczywiście wyobrażam sobie, że będę się zajmować w życiu czymś innym niż praca na planie serialu, ale te wszystkie lata sprawiły, że chciałbym iść tą drogą. Od dziesięciu lat regularnie gram w piłkę nożną, lubię aktywność fizyczną, więc rozważam także zdawanie na AWF. Mam jeszcze trochę czasu, zobaczymy co przyniesie przyszłość. Nie podjąłem jeszcze żadnej decyzji - dodał ekranowy Mateusz z "M jak miłość". 

Jak udało się nam dowiedzieć Mateusz i Lilka nie odejdą z "M jak miłość" na zawsze. Kiedyś wrócą, ale nie wiadomo dokładnie kiedy.

M jak miłość: Lucjan (Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska), Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 575. Marek (Kacper Kuszewski), Hanka (Małgorzata Kożuchowska), Ula (Iga Krefft), Natalka (Marcjanna Lelek), Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 575. Marek (Kacper Kuszewski), Hanka (Małgorzata Kożuchowska), Ula (Iga Krefft), Natalka (Marcjanna Lelek), Mateusz (Krystian Domagała)
M jak miłość odc. 1392. Lilka Banach (Monika Mielnicka), Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1392. Lilka Banach (Monika Mielnicka), Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała)
Najnowsze