Tak skończy się M jak miłość! Wstrząsająca ostatnia scena w finałowym 1665 odcinku powali widzów

i

Autor: Instagram Tak skończy się M jak miłość! Wstrząsająca ostatnia scena w finałowym 1665 odcinku powali widzów

Tak skończy się M jak miłość! Wstrząsająca ostatnia scena w finałowym 1665 odcinku powali widzów

2022-05-11 16:28

Koniec "M jak miłość" wstrząśnie wszystkimi! Ostatni odcinek emitowanego właśnie sezonu będzie zwrotem akcji w życiu bohaterów. Nowe odcinki "M jak miłość" zostaną wyemitowane dopiero po wakacjach 2022, więc widzowie tym bardziej czekają na zakończenie niektórych wątków. Jedną z tajemnic jest to czy Magda (Anna Mucha) dowie się o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek). W 1665 odcinku "M jak miłość" Budzyńska pozna nowego mężczyznę i dostanie bardzo ciekawą propozycję spotkania, które może zmienić wszystko.

"M jak miłość" odcinek 1665 ostatni przed wakacjami - wtorek, 31.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1665 odcinku "M jak miłość" nastąpi zakończenie niektórych wątków i zwrot akcji w życiu bohaterów. Pewnym jest, że widzowie będą zaskoczeni finałem, jaki zafundują im scenarzyści serialu. Wiadomo już, że 1665 odcinku "M jak miłość" będzie ostatnim odcinkiem w tym sezonie, a na kontynuację losów Budzyńskich, Zduńskich, Mostowiaków, Chodakowskich i pozostałych rodzin, będzie trzeba zaczekać do września 2022 r. Odcinek 1665 "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek 31 maja. To oficjalna informacja działu PR TVP. 

Fani "M jak miłość" są ciekawi, co wydarzy się w życiu Magdy i Andrzeja, bo przecież prawnik dopuścił się zdrady, która miała nigdy się nie wydarzyć! Widzowie uwielbiają małżeństwo Budzyńskich i sama Anna Mucha przyznała, że jest bardzo zaskoczona takim zwrotem akcji w życiu jej bohaterki. To, co się stało jest jednak nieodwracalne, a nadchodzące odcinki "M jak miłość" pokażą, że Julia (Marta Chodorowska) to bezwzględna osoba, która uwielbia gierki i manipulacje. Jeszcze przed finałem sezonu obwieści Budzyńskiemu, że spodziewa się jego dziecka, a on oniemieje. Po przemyśleniu sprawy każe zrobić Malickiej testy DNA, by uwiarygodniła to, że dziecko naprawdę jest Andrzeja, a nie jej byłego męża. To doprowadzi prawniczkę do szału.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1660: Argasiński po zawale ostatecznie załatwi Łukasza? Wystarczy jeden telefon od bandyty Hermana - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1665 odcinku "M jak miłość" Magda pozna mężczyznę, który może rzucić nowe światło na jej dalsze małżeństwo z Andrzejem. Początkowo nie będzie jednak wielce zainteresowana, bo nadal nie domyśla się, że Andrzej ją zdradził, a Julia utrzymuje, że jest w ciąży! Magda w finałowym odcinku, zwieńczającym cały sezon dostanie ważną propozycję spotkania. 

- To nie jest rozmowa na telefon... I bardzo liczę na pani dyskrecję, proszę na razie o tym nikomu nie mówić... Więc jak, znajdzie pani czas? - cytuje światseriali.pl słowa Julii, która poprosi Budzyńską o spotkanie. Magda w "M jak miłość" w 1665 zgodzi się na spotkanie z Malicką, bo nie będzie wiedziała, o co właściwie jej chodzi. Wybierze się na rozmowę i dowie się o zdradzie męża?! Tego dowiemy się już niebawem. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2631: Poruszający apel Amelii do porywacza Tadzia! Wyda się, że to Ada zabrała syna Bożeny i Bruna - ZDJĘCIA

M jak miłość. Magda zlituje się nad niewiernym Andrzejem ze strachu, że straci męża
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze