Straż pożarna na planie M jak miłość! Co się stało? - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Straż pożarna na planie M jak miłość! Co się stało? - WIDEO, ZDJĘCIA

Straż pożarna na planie M jak miłość! Co się stało? - WIDEO, ZDJĘCIA

Na plan "M jak miłość" musiała przyjechać straż pożarna! Czy stało się coś złego? Akcję dzielnych strażaków wymusiła trwająca od kilku dni w Warszawie susza i bez ich pomocy nie dałoby się nagrać bardzo ważnej sceny! Wszystko ujawniła jako pierwsza Anna Mucha, która na swoim profilu na Instagramie pokazuje całą akcję. Czy na planie "M jak miłość" trzeba było gasić pożar? Zobacz koniecznie całą akcję strażaków - WIDEO, ZDJĘCIA.

"M jak miłość". Straż pożarna na planie. Polały się hektolitry wody! Co się stało?

Magda z "m jak miłość" ujaniwiła na swoim profilu na Instagramie, że jej pasją są rajdy samochodowe.. Gwiazda zdradziła, że uwielbia zapach spalonej chłodnicy na rozgrzanym prędkością i ubłoconych aucie. Czyżby tym razem Mucha przesadziła i auto stanęło w płomieniach?

Uspokajamy - nic złego na planie "M jak miłość" nie wydarzyło się! Ale faktycznie straż pożarna musiała przyjechać, aby Mucha "wzięła udział" w rajdzie. Wszystko przez fatalną pogodę!  

Zobacz też: M jak miłość. Iza w nowym domu. To tutaj razem z Marcinem i dziećmi rozpoczną wszystko od początku?

M jak miłość. Magda będzie miała wypadek?! Urządzi sobie szaleńczy rajd po lesie, a nie umie jeździć - WIDEO
M jak miłość: Anna Mucha (Magda)

i

Autor: Instagram

Susza, która panuje od wielu dni w Warszawie sprawiła, że w lesie nie było ani jednej, najmniejszej kałuży, w którą mógłby wjechać rozpędzony jeep. A w scenariuszu jednego z nowych odcinków Magda wpadnie w ostry poślizg na leśnej drodze terenowym samochodem. Czy Budzyńska będzie miała wypadek?  

Pewne jest, że wypadku w "M jak miłość" nie będzie miała Mucha, bo zamiast niej samochód poprowadzi zawodowy kierowca. Kiedy już strażacy nasączyli wodą leśną drogę, to on wsiądzie w terenowy samochód i będzie buksował w błocie. A serialowa Magda mu zazdrości!

- Tam stoi jeep-ek, ale od kilku dni nie ma żadnego deszczu, jest sucho. Trzeba ściągnąć strażaków, żeby lali tutaj wodę, po to, żebyśmy my na planie mogli zagrać taką, a nie inną scenę - wyjaśniła Mucha obecność straży pożarnej na planie "M jak miłość".  - Zobaczcie jak to pięknie wygląda, ślicznie... Zazdroszczę temu kierowcy, który będzie jechał tym samochodem... 

Nie przegap: M jak miłość. Wielki powrót Marka do Grabiny! To Mostowiak odnajdzie zaginionego Mateusza?

M jak miłość: Anna Mucha (Magda)

i

Autor: Instagram
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze