M jak miłość. Magda będzie miała wypadek?! Urządzi sobie szaleńczy rajd po lesie, a nie umie jeździć! - WIDEO

i

Autor: Instagram M jak miłość. Magda będzie miała wypadek?! Urządzi sobie szaleńczy rajd po lesie, a nie umie jeździć! - WIDEO

M jak miłość. Magda będzie miała wypadek?! Urządzi sobie szaleńczy rajd po lesie, a nie umie jeździć! - WIDEO

2021-07-02 13:46

Magda ostro zaszaleje w "M jak miłość"! Pod koniec ostatniego sezonu serialu pani Budzyńska (Anna Mucha) straciła prawo jazdy z powodu braku podstawowych umiejętności parkowania, ale natychmiast zjawił się u jej boku uczynny Adam Warecki (Wojciech Świeściak), który ją do nowego egzaminu podszkolił. I wygląda na to, że Magda złapie bakcyla jazdy, bo w jednym z nowych odcinków "M jak miłość" po wakacjach 2021 urządzi sobie autem terenowym szaleńczy rajd po błocie! Czy Budzyński (Krystian Wieczorek) będzie musiał zbierać żonę po wypadku w lesie? Zobacz koniecznie WIDEO z nagrywania scen rajdu Magdy po lesie!

"M jak miłość". Magda zacznie szaleć w rajdach samochodowych! Będzie miała wypadek?

Anna Mucha, grająca Magdę w "M jak miłość" zdradziła w materiale WIDEO, opublikowanym na jej profilu na Instagramie, że w jednym z nowych odcinków serialu czeka ją ostry rajd samochodem po lesie! Gwiazda ujawniła przy tym, że prywatnie brała udział w takich rajdach i je uwielbia! Czy pani Budzyńska też zakocha się w ostrej jeździe?

Wiele wskazuje na to, że w nowym sezonie "M jak miłość" nauki jazdy w wykonaniu Adama Wareckiego będą kontynuowane. Nauczyciel Ani (Gabriela Świerczyńska) nie odczepi się od pani Budzyńskiej i zapewne będzie stawał na głowie, aby ją czymś zauroczyć. Czy rajd jeepem po lesie to będzie jego sprawka?  

M jak miłość. Magda będzie miała wypadek?! Urządzi sobie szaleńczy rajd po lesie, a nie umie jeździć - WIDEO
M jak miłość: strażacy na planie

i

Autor: Instagram

- Kiedyś byłam kierowcą samochodów terenowych. I to co było najcudowniejsze, najpiękniejsze to zapach błota na takim rozgrzanym rozpalonym, samochodzie... - mówi rozmarzona Mucha na ujawnionym materiale WIDEO. 

Jednak tym razem aktorka "M jak miłość" będzie musiała obejść się smakiem, bo na miejscu kierowcy będzie siedział rajdowy zawodowiec. Ale gwiazda niewiele straci, bo jak się okazuje błoto, którego zapach tak uwielbia, będzie sztuczne! 

- Dzisiaj w "m jak miłość" będę grała podobną scenę. Tam stoi jeep-ek, ale od kilku dni nie ma żadnego deszczu, jest sucho. Trzeba ściągnąć strażaków, żeby lali tutaj wodę, po to, żebyśmy my na planie mogli zagrać taką, a nie inną scenę - wyjaśnia Mucha.  - Zobaczcie jak to pięknie wygląda, ślicznie... Zazdroszczę temu kierowcy, który będzie jechał tym samochodem - dodała gwiazda "M jak miłość". 

Czy Magda w nowym sezonie "M jak miłość" będzie miała poważny wypadek? Jeżeli wziąć pod uwagę jej brak umiejętności kierowcy, to poślizg w zabłoconym lesie może skończyć się groźnie. Czy Budzyński będzie musiał ratować żonę z opresji przekonamy się zaraz po wakacjach 2021!

M jak miłość: Anna Mucha (Magda)

i

Autor: Instagram
Najnowsze