M jak miłość

Ślub ślicznej aktorki z M jak miłość. Była sprzątaczką u Budzyńskich, szpiegowała dla byłej kochanki Andrzeja, a Jakub ją podrywał - ZDJĘCIA

2023-07-05 13:46

To był bajkowy ślub aktorki z "M jak miłość", która zasłynęła niewdzięczną rolą czarnego charakteru. Trzy lata temu Żaneta Homa jako sprzątaczka Klaudia pojawiła się w życiu Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek), a Budzyńscy nie byli świadomi, że ich pomoc domowa jest szpiegiem znienawidzonej Anki (Weronika Rosati). Mimo, że Żaneta Homa grała w "M jak miłość" dość krótko, sporo namieszała. A teraz aktorka kojarzona także z innymi serialami wzięła ślub i podzieliła się ze wszystkimi zjawiskowymi zdjęciami z sesji ślubnej. Musisz to zobaczyć w naszej GALERII.

Znana z "M jak miłość" Żaneta Homa wzięła ślub! Pokazała obłędne zdjęcia z ceremonii i zjawiskową suknię ślubną

Do grona gwiazd "M jak miłość" Żaneta Homa nigdy się nie zaliczyła, bo wystąpiła w zaledwie kilku odcinkach, ale rola Klaudii zapadła wielu widzom w pamięć. Nowa bohaterka pojawiła się w obsadzie w 2020 roku zaraz po przerwie wakacyjnej i od początku był jasne, że Klaudia nie będzie miała czystych intencji. Kiedy Magda i Andrzej zatrudnili sprzątaczkę, nie mieli pojęcia, że wpuszczają do mieszkania podejrzaną kobietę, której nie powinni ufać. Klaudia dość szybko została szpiegiem Anki, byłej kochanki Budzyńskiego, która wówczas knuła jak zniszczyć jego małżeństwo z Magdą.

Podły plan Anki w "M jak miłość" zakładał wykorzystanie Klaudii do wyciągania od niej informacji o Budzyńskich. Fałszywa przyjaciółka Magdy chciała kontrolować to co się dzieje w jej związku z Andrzejem. Żeby jej plan się powiódł zatrudniła u siebie sprzątaczkę Budzyńskich. Klaudia bez trudu dała się przekupić Ance, żeby jej o wszystkim donosiła. Była kochanka Andrzeja wmówi jej z kolei, że Magda miała problemy z narkotykami i chciała się zabić przez męża!

Jakby tego było mało Klaudią w "M jak miłość" zainteresował się Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski). Przyjaciel Marcina (Mikołaj Roznerski) nieudolnie podrywał nieznajomą dziewczynę w kawiarni, więc Chodakowski wziął sprawy w swoje ręce! To dzięki sprzątacze Anka wykradła z mieszkania Magdy i Andrzeja ważne dokumenty, wyniki badań serca. Tak jak wielu innych bohaterów "M jak miłość" Klaudia zniknęła z obsady tak niespodziewanie, jak się pojawiła. 

Po roli w "M jak miłość" Żaneta Homa zaczęła też grać w serialu "Przyjaciółki", gdzie wcielała się w postać Kingi, studentki Pawła Strzeleckiego (Bartek Kasprzykowski).

Pod konie czerwca znana z "M jak miłość" Żaneta Homa pochwaliła się zdjęciami ze ślubu! W pięknej, ale skromnej i bardzo romantycznej sukni ślubnej, z koronkowym welonem, aktorka wyglądała zjawiskowo podczas sesji ślubnej w plenerze na łące. Pod ujęciami z ceremonii posypały się gratulacje dla Żanety Homy i jej męża.

Najnowsze