M jak miłość, odcinek 1529: Marcin w tajemnicy przez Izą będzie podrywał sprzątaczkę Magdy i Andrzeja

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1529: Marcin w tajemnicy przez Izą będzie podrywał sprzątaczkę Magdy i Andrzeja

M jak miłość, odcinek 1529: Marcin w tajemnicy przez Izą będzie podrywał sprzątaczkę Magdy i Andrzeja

2020-09-29 21:03

W 1529 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie podrywał na boku Klaudię (Żaneta Homa), sprzątaczkę Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Klaudia wpadnie mu w oko podczas z jednej wypraw wywiadowczych z Jakubem (Krzysztof Kwiatkowski). Dziewczyna bardzo szybko zainteresuje się przystojnym Marcinem, który uruchomi cały swój męski czar, aby ją zdobyć! I pójdzie mu aż za dobrze... Czy Iza (Adriana Kalska) dowie się o tym w 1529 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość", odcinek 1529, we wtorek 29.09.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1529 odcinku "M jak miłość" w Marcina znów wstąpi duch podrywacza. Piękna dziewczyna w ogródku kawiarni, w którym on i Jakub będą śledzili podejrzanego, wpadnie w oko obu detektywom. Ale tylko jeden z nich będzie miał śmiałość i ruszy na podryw. I oczywiście będzie to Marcin...

- Ale ja nie potrafię tak po prostu zagadać. nawet bym nie wiedział od czego zacząć... - wyzna Jakub Marcinowi przy stoliku, kiedy zaczną rozmowę o fajnej dziewczynie.

- To patrz i się ucz! - rzuci Marcin i faktycznie w 1529 odcinku "M jak miłość" ruszy na łów do stolika obok! A przy okazji zdejmie z palca obrączkę i każe jej jakubowi pilnować!

Czytaj też: Nowa Kasia w M jak miłość. Kiedyś Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka - WIDEO

Nowa Kasia w M jak miłość. Kiedyś Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka

- Dzień dobry! Nie uwierzy pani, ale zauważyłem, że chyba jesteśmy jedynymi w tym lokalu osobami, które nie gapia w ekrany telefonów. Faktycznie, Klaudia będzie zatopiona w lekturze w 1529 odcinku "M jak miłość", a Marcin chwyci książkę Jakuba, żeby z nią podejść do stolika Klaudii. - To dziwne, prawda? - doda Chodakowski z rozbrajającym uśmiechem.

- Może i tak - dziewczyna zamknie swoje czytadło i już cała będzie zapatrzona w Marcina!

jak daleko posunie się Marcin w swoim podrywie w 1529 odcinku "M jak miłość"? Na pewno sprzątaczka Budzyńskich wyjdzie z tego spotkania z "motylami w brzuchu" i zacznie Marcina szukać... Co zrobi Iza jak o tym wszystkim się dowie?

Zobacz również: ​M jak miłość. Tragedia u Marcina Mroczka po rozstaniu z ukochaną. Pomogła mu modlitwa i brat Rafał

Najnowsze