M jak miłość, odcinek 1527: Podła intryga Anki. Zrobi z Magdy samobójczynię i wciągnie w to sprzątaczkę Budzyńskich

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1527: Podła intryga Anki. Zrobi z Magdy samobójczynię i wciągnie w to sprzątaczkę Budzyńskich

M jak miłość, odcinek 1527: Podła intryga Anki. Zrobi z Magdy samobójczynię i wciągnie w to sprzątaczkę Budzyńskich

2020-09-22 21:11

W 1527 odcinku "M jak miłość" Anka (Weronika Rosati) wpadnie na diabelski pomysł jak zniszczyć małżeństwo Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Wciąż zakochana w Budzyńskim fałszywa przyjaciółka Magdy będzie się dobrze maskowała, ale opracuje intrygę, dzięki której będzie mogła kontrolować życie byłego kochanka i jego żony. A pomoże jej w tym w 1527 odcinku "M jak miłość" Klaudia (Żaneta Homa), sprzątaczka Budzyńskim, która bez trudu da się przekupić Ance, żeby jej o wszystkim donosiła. Anka wmówi jej z kolei, że Magda miała problemy z narkotykami i chciała się zabić... Przez Andrzeja!

"M jak miłość" odcinek 1527 - wtorek, 22.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Anka Waszkiewicz z "M jak miłość" pokaże na co ją stać! Całkiem niedawno wmówiła Magdzie, że choć kocha Andrzeja, to wie, że jest jej mężem i nic tym nie zrobi. Przekonała Budzyńską, że zależy jej tylko na przyjaźni. I choć Magda ostrzegła Waszkiewicz, że będzie jej patrzyła na ręce, to w 1527 odcinku "M jak miłość" była kochanka Andrzeja opracuje plan jak go rozdzielić z żoną. Wykorzysta do tego sprzątaczkę Budzyńskich.

Niczego nieświadoma Klaudia, która przyjęła także pracę u Anki w 1527 odcinku "M jak miłość" uwierzy w zapewnienia nowej szefowej, że zależy jej na szczęściu Magdy i Andrzeja. Sprytna Waszkiewicz spróbuje namówić dziewczynę, by zaczęła dla niej szpiegować! Mało tego, w 1527 odcinku "M jak miłość" wykorzysta do tego chorobę Magdy i jej walkę o życie sprzed blisko roku.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1527: Magda odkryje tajemnicę Pawła. Przyzna się jej, że kocha Kingę?

Czy Paweł z "M jak miłość" będzie miał romans z Kingą?

Idealnie odegra rolę troskliwej przyjaciółki Budzyńskich i w 1527 odcinku "M jak miłość" wtajemniczy Klaudię w ich problemy. Ale zacznie od tego, że Budzyńscy stanowią wzór małżeństwa. - Magda i Andrzej na pewno też są bardzo dla pani mili. To taka zgrana para, prawda? Układa im się?

Nieco zaskoczona Klaudia odpowie, że nie zwraca uwagi na takie rzeczy, bo po prostu sprząta. - Na pewno dobrze im się układa, to widać. Jednak Anka w 1527 odcinku "M jak miłość" nie odpuści i zacznie drążyć jeszcze bardziej. - Nie chciałabym być wścibska, ale… Mogę być z panią całkiem szczera? Jakiś czas temu Magda miała naprawdę bardzo poważne problemy zdrowotne. Miała przeszczep serca.... Niedawno znowu wylądowała w szpitalu, po zażyciu narkotyków...Lekarze podejrzewali nawet próbę samobójczą.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1531: Natalka i Bartek zostaną sami! Zdrada zniszczy jej małżeństwo z Frankiem, a Ula wywinie gorszy numer

W 1527 odcinku "M jak miłość" Anka zapewni Klaudię, że tylko martwi się o przyjaciółkę i jej zdrowie. - Nie ufam Andrzejowi, są małżeństwem dopiero od niedawna. Ona jest oczywiście bardzo zakochana, ale wie pani jak to jest z mężczyznami. Różnie bywa... Chciałabym dyskretnie kontrolować sytuację, mogłaby pani mi w tym pomóc... Sprzątaczka Budzyńskich zgodzi się na współpracę za odpowiednie pieniądze.

M jak miłość odc. 1527. Anka (Weronika Rosati), Klaudia (Żaneta Homa)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1527. Anka (Weronika Rosati), Klaudia (Żaneta Homa)
M jak miłość odc. 1527. Anka (Weronika Rosati), Klaudia (Żaneta Homa)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1527. Anka (Weronika Rosati), Klaudia (Żaneta Homa)
M jak miłość odc. 1527. Anka (Weronika Rosati)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1527. Anka (Weronika Rosati)
Najnowsze