M jak miłość

Skandal w M jak miłość! Marek przyleci na Wigilię do Grabiny, ale syna nie zastanie! Fani zażenowani nieobecnością Mateusza w odcinku specjalnym

2022-12-22 10:04

Szok w "M jak miłość"! Marek (Kacper Kuszewski) przeleci kilkanaście tysięcy kilometrów, odbędzie długą i wyczerpującą podróż, by odwiedzić bliskich, zobaczyć się z ukochaną rodziną, a na miejscu okaże się, że w domu nie ma nawet jego syna Mateusza (Krystian Domagała)! Marek od lat nie pojawiał się w "M jak miłość", mało dzwonił, nie przyjeżdżał, a w odcinku specjalnym "M jak miłość" wreszcie zawita do domu rodzinnego Mostowiaków i nieźle się rozczaruje... Ojciec i syn tyle się nie widzieli, a młody Mostowiak nie raczy pokazać się podczas Wigilii. Fani mają na ten temat swoje zdanie.

Nie dojdzie do spotkania Marka i Mateusza w odcinku specjalnym "M jak miłość" w Wigilię

Marek z "M jak miłość" na co dzień nie kontaktuje się z rodziną, nie mówiąc nawet o przyjeździe do domu rodzinnego, gdzie nie zawitał już długie lata. W końcu Mostowiak wróci do Grabiny, by spędzić z bliskimi Wigilię. Niestety jak się okazuje, nie dojdzie do wzruszającego spotkania Marka i Mateusza, jego biologicznego syna, którego urodziła mu Hanka (Małgorzata Kożuchowska). Mateusz ostatnimi czasy też mało pojawiał się w rodzinnej miejscowości, bo spędzał czas w pracy na statku, bo nie mógł przeżyć zdrady Lilki (Monika Mielnicka) z Ethanem (Paweł Roman). Mostowiak stał się milczący, cichy i nie chciał zwierzyć się nawet Barbarze (Teresa Lipowska). Może rozmowa z ojcem pomogłaby mu uporać się z problemami, dostałby ojcowskie wsparcie i otuchę? Do tego na pewno nie dojdzie....

Fani zażenowani brakiem spotkania Mateusza i Marka w odcinku specjalnym "M jak miłość"

Nie da się ukryć, że brak dzieci Marka w specjalnym odcinku "M jak miłość" będzie raczej dziwny, bo to przecież bardzo ciepły i rodzinny czas. a żadne z dzieci Mostowiaka nie zjawi się w Grabinie. Ula (Iga Krefft) i Natalka (Marcjanna Lelek) na co dzień przebywają w Australii, ale Mateusz mógłby spotkać się z ojcem przy okazji Świąt. 

Ooo znalazł się ? Z ojcem tyle lat się nie widział, a na wigilii się nie pojawił ? wogóle ten wigilijny odcinek to jakaś porażka .. już chociaż mogli ten jeden raz tą całą rodzine skompletować - brzmi jeden z komentarzy na Facebooku Super Seriali, pod postem dotyczącym Mateusza. 

Marek i Mateusz nie spotkają się w odcinku specjalnym "M jak miłość" w Wigilię 24.12.2022 r., ale nie jest powiedziane, że zabraknie wzruszających momentów, wspomnień i rodzinnej atmosfery. Śmiechu i łez dostarczą inni bohaterowie, a Barbara będzie przeszczęśliwa, że może widzieć tyle bliskich jej osób przy jednym stole. 

M jak miłość. Wigilia u Mostowiaków pełna zaskoczeń, wzruszeń, zwrotów akcji i miłości
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany