M jak miłość

M jak miłość. Marek Mostowiak wraca do serialu na stałe? Kacper Kuszewski jest przeszczęśliwy z wizyty w Grabinie - ZDJĘCIA

2022-12-21 11:07

Czy Kacper Kuszewski wróci do "M jak miłość"?! Serialowy Marek Mostowiak jest ikoną, ale lata temu postanowił pożegnać się z rolą dobrego i pomocnego syna Barbary (Teresa Lipowska), a jego postać została wysłana za granicę, do Australii. Marek wróci na ekrany TVP2 już 24.12.2022 r., w odcinku specjalnym "M jak miłość", a widzowie zobaczą go przy wspólnym stole, wraz z całą rodziną Mostowiaków. Kacper Kuszewski nie ukrywa wielkiej radości, wynikającej z powrotu na plan i widać, że aż tryska energią. Odcinek specjalny będzie wstępem do powrotu roli Marka w odcinkach na co dzień?

Marek Mostowiak wraca do "M jak miłość". Kacper Kuszewski zostanie w serialu na stałe?

Odcinek specjalny "M jak miłość" to niespodzianka produkcji dla wiernych widzów serialu, a Wigilię u Mostowiaków można będzie zobaczyć już 24.12.2022 r., o godz. 20.00 w TVP2. Największą niespodzianką odcinka, który już teraz jest dostępny na platformie VOD, będzie oczywiście powrót Marka, który na co dzień mieszka w Australii, nie odwiedza rodziny, nie pokazuje się, a wieści od niego i Ewy (Dominika Kluźniak) przekazywane są szczątkowo, najczęściej od Barbary. Na szczęście Mostowiak sam będzie mógł złożyć rodzinie świąteczne życzenia, bo pojawi się w Grabinie osobiście. 

- Marek Mostowiak przyjedzie z wizytą do Grabiny, a ja przyjeżdżam z wizytą na plan serialu, na spotkanie z ekipą, z którą pracowałem razem przez tyle lat i z moimi kolegami aktorami i muszę przyznać, że jest to bardzo wzruszające i pełne emocji spotkanie - tłumaczy pełny energii Kacper Kuszewski w "Kulisach M jak miłość".

- Grabina w świadomości co najmniej jednego, a może dwóch pokoleń Polaków stała się takim mitycznym, kultowym, polskim domem, w którym cała rodzina się gromadzi. Rodzina Mostowiaków po jednej stronie kamery, a rodziny polskie po drugiej stronie - przyznaje serialowy Marek i przyznaje, że to pierwszy raz, kiedy na przestrzeni istnienia serialu "M jak miłość", wydarzy się wspólna Wigilia Mostowiaków w tak okazałym gronie. 

Kacper Kuszewski zawita do "M jak miłość" na stałe? Jak rozwinie się jego wątek w Grabinie? 

Aktor Kacper Kuszewski sam potwierdza, że bardzo dobrze czuje się na planie, cieszy się ze spotkania z ekipą i aktorami, ale niestety w "Kulisach M jak miłość" nie potwierdza powrotu do serialu na stałe. Trzeba pamiętać, że odcinek specjalny w Wigilię będzie poza wątkami toczącymi się w odcinkach o zwykłych porach. Jak sama nazwa wskazuje, odcinek specjalny jest realizowany tylko z okazji Wigilii, więc trudno się spodziewać, że w kolejnych odcinkach w 2023 r., Marek zawita do Grabiny na stałe. 

M jak miłość. Wigilia u Mostowiaków zacznie się od nagłego powrotu Marka. Tak Barbara powita syna w Grabinie w specjalnym odcinku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze