M jak miłość

M jak miłość odcinek specjalny Wigilia u Mostowiaków już dostępny na TVP VOD.pl. Święta w Grabinie z powtórką w telewizji

2022-12-19 22:39

Odcinek specjalny "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków będzie miał premierę w Wigilię, czyli w sobotę, 24.12.2022, o godz. 20.00 w TVP2. Pierwszy raz w historii serialu ekranowa rodzina z Grabiny będzie towarzyszyć widzom w wigilijny wieczór. Dla wszystkich, którzy już nie mogą się doczekać świąt Bożego Narodzenia z Mostowiakami odcinek specjalny "M jak miłość" jest już dostępny online w serwisie TVP VOD.pl. Ale na tym nie koniec niespodzianek. Bo Wigilia u Mostowiaków w świątecznym odcinku będzie puszczana w telewizji aż dwa razy. Kiedy powtórka i gdzie oglądać "M jak miłość" ? Poznaj szczegóły!

"M jak miłość" świąteczny odcinek specjalny "Wigilia u Mostowiaków" - sobota, Wigilia 24.12.2022, o godz. 20.00 w TVP2

"Wigilia u Mostowiaków" w specjalnym odcinku "M jak miłość" będzie miała premierę w wigilijny wieczór w sobotę, 24.12.2022, o godz. 20.00 w TVP2. Tym samym fani serialu po raz pierwszy w historii będą mogli przeżywać święta Bożego Narodzenia razem z uwielbianą ekranową rodziną. Ponieważ sobota nie jest normalnym dniem emisji "M jak miłość", a do tego w Wigilię wielu zagorzałym wielbicieli Mostowiaków nie wyobraża sobie siedzenia przed telewizorami, odcinek specjalny "Wigilia u Mostowiaków został już udostępniony w serwisie TVP VOD.pl i można go obejrzeć TUTAJ >>> Niestety nie za darmo, bo użytkownik musi się zalogować na swoje konto i zapłacić.

Powtórka odcinka specjalnego "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków

Sobota, 24.12.2022, to nie jedyny dzień kiedy w TVP2 można będzie zobaczyć jak rodzina Mostowiaków obchodzi Wigilię, świętuje Boże Narodzenia i cieszy się z powrotu Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) do Grabiny. Widzowie będą mogli też zobaczyć powtórkę świątecznego odcinka we wtorek, 27.12.2022, w TVP2 o godz. 20.55.

M jak miłość. Wigilia u Mostowiaków zacznie się od nagłego powrotu Marka. Tak Barbara powita syna w Grabinie w specjalnym odcinku
Najnowsze