M jak miłość

M jak miłość. Choroba córek Kingi i Piotrka zniszczy ich plany na Wigilię. Nie zabiorą Lenki i bliźniaczek do Mostowiaków - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-12-19 14:49

Wigilia w "M jak miłość" dla rodziny Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) będzie pełna przykrych zdarzeń i nie wszystko pójdzie zgodnie z planami Zduńskich. Na święta Bożego Narodzenie do Mostowiaków do Grabiny będą musieli przyjechać tylko z synem Miśkiem (Aleksander Bożyk), bo wszystkie trzy córki nagle zachorują. Właśnie z powodu choroby w specjalnym odcinku "M jak miłość" Lenka (Olga Cybińska) i bliźniaczki Emilka (Julia Kempka) oraz Zuzia (Marcelina Kempka) Wigilię spędzą tylko z dziadkami. Jakby tego było mało objawy choroby zauważy u siebie także Misiek. To będzie wyjątkowo zaraźliwy wirus. Sprawdź co już wiadomo i zobacz ZDJĘCIA z Wigilii u Mostowiaków "M jak miłość".

"M jak miłość" świąteczny odcinek specjalny "Wigilia u Mostowiaków" - sobota, Wigilia 24.12.2022, o godz. 20.00 w TVP2

Wigilia w "M jak miłość" dla Kingi i Piotrka nie będzie czasem radosnego świętowania Bożego Narodzenia! Nie dość, że ich 8-letni syn Misiek doprowadzi do serii niefortunnych zdarzeń zanim jeszcze Zduńscy wyjadą do Grabiny, to jeszcze tuż przed wyjazdem ich trzy córki nagle się rozchorują.

To dlatego Kinga i Piotrek w Wigilię w "M jak miłość" zostawią córki z dziadkami!

Co w specjalnym odcinku "M jak miłość" zrobią rodzice 13-letniej Lenki i 3-letnich bliźniaczek Emilki i Zuzi, żeby nie zepsuć świąt ukochanej babci Barbarze (Teresa Lipowska)? Zostawią córki w domu przy Deszczowej z dziadkami, Krysią Filarską (Hanna Mikuć) i Wojtkiem Marszałkiem (Emilian Kamiński), a sami pojadą do Mostowiaków na Wigilię. Sporo ryzykując, że wirus "bostonki" przyniesie się z ich dzieci na seniorkę rodu Mostowików albo także innych członków rodziny.

- Strasznie jest mi przykro, że nie możemy wszyscy jechać do Grabiny. Babcia Basia tak serdecznie zapraszała do siebie na Wigilię. Akurat jak na złość dziewczynki teraz musiały się rozchorować... - powie przejęta Kinga w specjalnym odcinku "M jak miłość" zostawiając trzy córki z matką i ojczymem, ojcem Magdy (Anna Mucha). Oczywiście zawsze pomocna i troskliwa Krysia Filarska zgodzi się zostać z chorymi wnuczkami.

Syn Kingi i Piotrka w Wigilię u Mostowiaków w "M jak miłość" wywoła serię katastrof

W międzyczasie w Wigilię w "M jak miłość" jeszcze w domu Zduńskich przy Deszczowej dojdzie do serii katastrof z winy Miśka. Najpierw pies Saper zje jedną ze świątecznych potraw, które Kinga przygotuje dla dzieci z okazji Bożego Narodzenia, później roztopi się choinka z masła, którą Lenka zrobi dla prababci Barbary. Bo Misiek postawi ją nad kaloryferem.

Wirus córek Zduńskich w "M jak miłość" w Wigilię przeniesie się na innych Mostowiaków?

Przyjazd Zduńskich do Mostowiaków do Grabiny w specjalnym odcinku "M jak miłość" nie zakończy wpadek z udziałem Miśka. Syn Kingi i Piotrka szybko zauważy u siebie wysypkę i uzna, że to pierwszy objaw choroby, groźnego wirusa, którym mogły zarazić go siostry. Zacznie się bać, że przez niego zachorują też wszyscy goście na Wigilii, z Kisielową (Małgorzata Rożniatowska), która jako pierwsza serdecznie przytuli Miśka na powitanie. Na szczęście kolejnych przypadków zachorowań na wirusa bostonki podczas Wigilii u Mostowiaków w świątecznym odcinku "M jak miłość" już nie będzie.

"M jak miłość" odcinek specjalny "Wigilia u Mostowiaków" - gdzie oglądać? Czy odcinek z Wigilią dostępny na VOD TVP.pl?

Odcinek specjalny "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków w Grabinie będzie miał premierę w sobotę, 24.12.2022, czyli w Wigilię w TVP2 o godz. 20.00. Ale widzowie będą mogli też zobaczyć powtórkę świątecznego odcinka we wtorek, 27.12.2022, w TVP2 o godz. 20.55. Poza tym "Wigilia u Mostowiaków" jest już dostępna w serwisie VOD.TVP.pl, ale nie bezpłatnie TUTAJ >>>

M jak miłość. Wigilia u Mostowiaków zacznie się od nagłego powrotu Marka. Tak Barbara powita syna w Grabinie w specjalnym odcinku
Najnowsze