M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1695: W rodzinie Kingi i Piotrka zabraknie ich córek! Misiek przekaże, co stało się z bliźniaczkami – ZDJĘCIA

2022-12-20 21:10

W 1695 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) zgodnie z obietnicą daną Magdzie (Anna Mucha) zaopiekują się siedliskiem pod jej nieobecność. Zduńscy przyjadą na swój urlop do Grabiny, ale wezmą ze sobą jedynie dwójkę starszych dzieci - Lenkę (Olga Cybińska) i Miśka (Aleksander Bożyk), a po bliźniaczkach słuch zaginie. Na szczęście, w 1695 odcinku "M jak miłość" Misiek wyjaśni, gdzie podziały się Emilka (Julia Kempka) i Zuzia (Marcelina Kempka) i wcale nie będzie mu z tego powodu przykro! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1695 - wtorek, 20.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1695 odcinku "M jak miłość" Magda wciąż będzie przebywać na Podlasiu, na które wyjedzie po brutalnym napadzie na Julię (Marta Chodorowska). Wówczas dla Budzyńskiej stanie się jasne, że kochanka Andrzeja (Krystian Wieczorek) i jej dziecko będą zawsze obecni w jej życiu i zrozumie, że ratowanie małżeństwa nie ma żadnego sensu. Magda postanowi zniknąć, aby odciąć się od codzienności, a pod swoją nieobecność powierzy opiekę nad dopiero co wyremontowanym siedliskiem, które ponownie otworzy się na gości, Kindze i Piotrkowi. Zduńscy obiecają przyjaciółce, że wszystkim się zajmą, a przy okazji spędzą swój urlop z dziećmi w Grabinie. Sęk w tym, że w 1695 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek przyjadą do siedliska jedynie z Miśkiem i Lenką i ani słowem nie wspomną, co stało się z Emilką i Zuzią!

W 1695 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek będą tak zajęci sobą, że nawet nie będą zwracali uwagi na Miśka i Lenkę, a co dopiero mówić o nieobecnych bliźniaczkach. Dzieci Zduńskich bez wiedzy rodziców wybiorą się na pierogi do prababci Barbary (Teresa Lipowska) i dopiero w domu Mostowiaków wyjaśni się, gdzie podziały się Emilka i Zuzia!

- Myślałam, że będę się tu nudzić jak mops. Jest naprawdę fajnie. Całkiem niezłe wakacje nam się trafiły - zacznie Lenka.

- Szczególnie, że bliźniaczki wyjechały z dziadkami nad morze i człowiek w końcu może złapać jakiś oddech - ucieszy się Misiek.

Wtedy w 1695 odcinku "M jak miłość" ich rozmowę przerwie Marysia (Małgorzata Pieńkowska), której nie spodobają się słowa Miśka o siostrach. Rogowska jako jedna z nielicznych nie zapomni o bliźniaczkach i poprosi wnuka, aby wypowiadał się o nich w milszym tonie, co szybko udzieli się również Lence.

- Słuchaj, ale wiesz co. Tak pomyślałam sobie, że może nie powinieneś tak mówić o swoich siostrach, co? - wtrąci Marysia.

- Ja tam nawet za nimi tęsknię - przyzna Zduńska.

Wówczas w 1695 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że nie wszyscy Zduńscy zrezygnowali z dalszych wakacji na rzecz pomocy Magdy, a jedynie Kinga i Piotrek z najstarszymi dzieciakami, a Emilką i Zuzią postanowili zaopiekować się Krysia (Hanna Mikuć) i Wojtek (Emilian Kamiński), którzy zabrali je ze sobą nad morze. Niestety, dla wszystkich fanów bliźniaczek Zduńskich nie mamy dobrych wieści, gdyż nieobecność dziewczynek w "M jak miłość" znacząco się wydłuży! Emilka i Zuzia nie pojawią się również w specjalnym odcinku na wigilii u Mostowiaków, na którą Kinga i Piotrek zabiorą tylko Miśka. Wiele wskazuje na to, że i w tym przypadku bliźniaczki spędzą święta z dziadkami, a Zduńscy pożałują, że zabrali na uroczystą kolację jedynie syna, gdyż w jej czasie Misiek nieźle narozrabia!

M jak miłość. Wigilia u Mostowiaków zacznie się od nagłego powrotu Marka. Tak Barbara powita syna w Grabinie w specjalnym odcinku

Od czego zależy SZCZĘŚCIE w MIŁOŚCI? Czy kobiety są wobec siebie solidarne?

Posłuchaj Poradnika dla kobiet Krystyny Mirek i uwierz, że szczęście jest na wyciągnięcie ręki". Wystarczy kilka prostych zasad.

Listen to "Uwierz w szczęście. Poradnik dla pragnących zmian" on Spreaker.
Najnowsze