Samotne wakacje Pawła z M jak miłość. Nie uwierzycie, gdzie Rafał Mroczek pojechał - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Samotne wakacje Pawła z M jak miłość. Nie uwierzycie, gdzie Rafał Mroczek pojechał - ZDJĘCIA

Samotne wakacje Pawła z M jak miłość. Nie uwierzycie, gdzie Rafał Mroczek pojechał - ZDJĘCIA

2021-07-01 16:06

Rafał Mroczek, czyli Paweł z "M jak miłość" opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z wakacyjnego wypadu. O dziwo, aktor jest na nich całkiem sam! Jego jedynym towarzyszem podróży jest pies Lizak, z którym chadza na długie spacery i trenuje nowe umiejętności pływackie. Ale żony i córki Rafał Mroczek tym razem ze sobą nie zabrał. Dokąd się udał Paweł z "M jak miłość" na samotny, wakacyjny wypad? Zobacz koniecznie ZDJĘCIA Z WAKACJI Rafała Mroczka!

Paweł z "M jak miłość" wyjechał na wakacje sam! Nie uwierzysz, gdzie jest Rafał Mroczek

Paweł Zduński z "M jak miłość" pochwalił się na swoim profilu na Instagramie zdjęciami z wakacji. Aktor chyba bardzo potrzebował ciszy i spokoju, bo na urlop wyjechał sam i to w bardzo odludne miejsce! Trzeba przyznać, że Rafał Mroczek ma po czym odpoczywać - zdjęcia na planie nowego sezonu sago rodu Mostowiaków i rola w filmie fabularnym, mocno wyczerpały aktora. 

Jednak Marcin Mroczek, również serialowy brat Pawła, Piotrek w "M jak miłość", zdecydował się wyjechać na wakacje z rodziną. Marcin szalał w nadmorskich Dąbkach z synami i żoną, Marleną Muranowicz. Ale Rafał Mroczek wyjechał sam!

Zobacz też: M jak miłość. Joasia zaręczona! Wreszcie weźmie ślub. Kim będzie drugi mąż Chodakowskiej?

Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z wakacji Rafał Mroczka!

M jak miłość: Marcin Mroczek dostał szokujący prezent na Dzień Ojca! Synowie go zdradzili! U Zduńskich to byłoby nie do pomyślenia

Na profilu Pawłą z "M jak miłość" na Instagramie widzimy zdjęcia samotnego Mroczka na leżaku nad wodą o zachodzie słońca. Aktor publikuje też pojedyncze zdjęcia z miejsca swojego wypoczynku. Aż trudno uwierzyć, że tam właśnie pojechał jeden z największych gwiazdorów "M jak miłość"!

Rafał Mroczek pokazał bardzo eleganckie zdjęcia z jednego z domów cichej miejscowości na Mazurach. W wystawnej kolacji przy świecach na pewno oprócz Pawła z "M jak miłość" będzie na pewno brał udział pies gwiazdora, Lizak. Z nim aktor nie rozstanie się podczas urlopu ani na krok!    

Czytaj także: Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała? - WIDEO

M jak miłość: Marcin Mroczek, Rafał Mroczek na planie filmu Detektyw Bruno

i

Autor: Instagram
Najnowsze