M jak miłość

Oni mieli wrócić do M jak miłość, ale przepadli bez wieści. Co się dzieje z tymi bohaterami? - ZDJĘCIA

2023-05-29 10:29

Co się stało z tymi bohaterami w "M jak miłość"?! Oni odeszli z serialu, a widzowie długo czekali na kontynuację tych wątków. Sytuacja stała się niejasna, bo m.in. Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik) mieli wyjechać z Grabiny tylko na jakiś czas, a zniknęli bez śladu. Szkoda tylko, że ich historia nie została zakończona. Podobnie w przypadku Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała), który pojawił się w rodzinnym domu w minionym sezonie "M jak miłość", ale znów wyjechał i wiadomości od niego się urwały. Co dalej z niektórymi wątkami w hicie TVP2?

Czy ci bohaterowie wrócą jeszcze kiedyś do "M jak miłość"? 

Jest wiele historii, które budzą kontrowersję, bo w "M jak miłość" dochodziło do sytuacji, kiedy to pewni bohaterowie znikali, chociaż wszystko wskazywało na ich rychły powrót do serialu. Tak stało się. m.in. z Jankiem i Sonią, którzy przeżyli prawdziwy dramat w dniu ślubu, gdyż doszło do strzelaniny pod kościołem, a policjant zalał się krwią na oczach wszystkich! Najważniejsza chwila w życiu zakochanych została zniszczona, a Janek walczył o życie w szpitalu. Kiedy tylko odzyskał siły, wraz z Sonią postanowili uciec z Grabiny i schronić się przed groźnymi bandytami, którzy czyhali na ich życie. 

Widzowie ostatni raz widzieli Sonię i Janka razem w 1577 odcinku, który miał swoją emisję marcu 2021 r. Zakochani nie pojawili się zatem na ekranie już ponad 2 lata i niestety nie zapowiada się, by miało się to zmienić. Barbara Wypych jest aktywna na swoim koncie na Instagramie i stąd wiadomo, że gra w sztukach i spektaklach teatralnych. Nie ma wzmianki o tym, że wróci do "M jak miłość". Kiedyś jedynie Rafał (Jakub Kucner) wspominał o przyjaciołach, ale ostatnio i o tego nie robi... 

Powrót i szybki wyjazd Mateusza z Grabiny

Wielkim zaskoczeniem stał się wątek młodego Mostowiaka. Mateusz najpierw wyjechał na dłuższy czas po zdradzie Lilki (Monika Mielnicka), kiedy posypało mu się życie i postanowił zatrudnić się na statku i w ten sposób zarabiać na życie, przeżywając jednocześnie przygodę. Wnuk Barbary (Teresa Lipowska) wrócił do rodzinnego domu po ponad rocznej nieobecności, a Mostowiakowa witała go dokładnie w 1683 odcinku "M jak miłość". Szybko się okazało, że chłopak jest jeszcze bardziej małomówny niż kiedyś, skryty i niestety wcale nie ułożył sobie życie w Grabinie. Pomieszkiwał chwilę w Warszawie, nie naprawił relacji z byłą żoną, a po strzelaninie w bistro uciekł i Barbara znów straciła wnuka. Niestety nie ma póki co informacji, dlaczego Krystian Domagała znów przerwał grę w "M jak miłość" i czy zamierza wrócić. Póki co, chyba się na to nie zapowiada. 

Ula i Natalka nie wrócą do Grabiny

Ula (Iga Krefft) dała niezły popis w minionym sezonie "M jak miłość", kiedy to obwieściła wszystkim, że wyjeżdża do Australii i stanie się joginką. Bartek (Arkadiusz Smoleński) chciał zostać w Grabinie, dlatego doszło do kryzysu. zdradzamy, że Lisiecki wróci do Mostowiaków, ale sam. Ula odeszła z "M jak miłość" i nie pojawi się po wakacjach 2023. Oficjalna wersja będzie taka, że odnalazła szczęście w Australii i tak się realizuje. 

Nie powróci też Natalka (Marcjanna Lelek), która bardzo rzadko odwiedza Mostowiaków i również nie ma co liczyć na jej przyjazd do Polski w nowym sezonie "M jak miłość". 

Marek Mostowiak pojawił się w Grabinie tylko na chwilę 

Wielkim zaskoczeniem minionego sezonu "M jak miłość" był powrót Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski), ale tak jak informowaliśmy w okresie świątecznym, jego przyjazd odbył się jedynie w odcinku specjalnym "M jak miłość", który miał swoją emisję 24 grudnia, w Wigilię Bożego Narodzenia. Mostowiak spotkał się z rodziną w Grabinie, ale to jednak nie oznacza, że pojawi się w następnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach. Mostowiak nadal będzie przebywał w Australii z ukochaną Ewą (Dominika Kluźniak). 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze