M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1698: Mateusz przez Lilkę będzie musiał uciekać przed jej kochankiem! Po strzelaninie obciąży go zeznaniami - ZDJĘCIA

2022-12-25 8:59

W 1698 odcinku "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Na życie Mostowiaka wciąż będzie czyhał bezwzględny psychopata Ethan (Paweł Roman), który urządzi strzelaninę w bistro i postrzeli Frankę (Dominika Kachlik). Kochanek Lilki (Monika Mielnicka) ucieknie przed policją, która w 1698 odcinku "M jak miłość" nie zdoła go namierzyć. Będzie na tyle bezczelny, by znów grozić Lilce, ostrzec, że dopadnie także jej byłego męża. Dla własnego bezpieczeństwa Mateusz znów zaciągnie się na statek i wyruszy na morze. Tylko tam Ethan go nie znajdzie. Jak długo Mateusz będzie musiał uciekać? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1698 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1698 - poniedziałek, 9.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Strzelanina w bistro już w 1698 odcinku "M jak miłość" przyniesie kolejne dramatyczne wydarzenia w życiu Mateusza Mostowiaka, który bohatersko stanie w obronie zaatakowanej przez kochanka Lilki. Ocali byłą żonę przed bezwzględnym psychopatą Ethanem, lecz zapłaci za to najwyższą cenę. Zresztą nie tylko on, bo w 1698 odcinku "M jak miłość" Franka po postrzale w ciężkim stanie trafi do szpitala. Mateusz będzie miał więcej szczęścia, nie odniesie żadnych obrażeń, ale ucieczka Ethana przed policją doprowadzi do tego, że bezkarny przestępca wciąż będzie stanowił zagrożenie. Dla Mostowiaka, Lilki i każdego, kto zechce jej pomóc uwolnić się od brutalnego kochanka.

Zeznania Lilki w 1698 odcinku "M jak miłość" w sprawie ataku Ethana

Śledztwo policji w 1698 odcinku "M jak miłość" w sprawie ataku Ethana zmusi Lilkę do tego, by wróciła pamięcią do koszmarnych chwil, które spędziła z kochankiem za granicą. Tylko ona wie o Ethanie niemal wszystko, zna jego prawdziwą twarz. Właśnie dlatego wpływowy milioner chce mieć nad Lilką kontrolę. Boi się, że "ukochana" może go wydać! Z tego powodu w 1698 odcinku "M jak miłość" ukrywający się przed policją Ethan zadzwoni do Lilki z kolejnymi groźbami. Nie nastraszy jej jednak na tyle, żeby nie złożyła zeznań na policji.

Mateusz w 1698 odcinku "M jak miłość" na celowniku Ethana. Będzie musiał wyjechać!

Mateusz razem z Lilką w 1698 odcinku "M jak miłość" zgłoszą się na komisariat na przesłuchanie. Opowiedzą policji o ataku Ethana i jego wspólnika Maksa, o tym jak kochanek Lilki groził jej, domagając się zwrotu rzekomo ukradzionych przez nią pieniędzy. Tuż po wyjściu z posterunku Lilka poprosi Mostowiaka, aby dla własnego bezpieczeństwa natychmiast wyjechał. W 1698 odcinku "M jak miłość" będzie drżała ze strachu, że Ethan wyjdzie z ukrycia i spróbuje zabić Mateusza.

Barbara w 1698 odcinku "M jak miłość" przekona Mateusza do wyjazdu

Zdesperowana Lilka w 1698 odcinku "M jak miłość" zwróci się nawet ze szczególną prośbą do Barbary (Teresa Lipowska), aby przekonała Mateusza do wyjazdu. Po tym co seniorka rodu Mostowiaków usłyszy od byłej żony wnuka uzna, że Mateusz musi wyjechać. Inaczej Ethan go dopadnie. Po namowach babci i Lilki w 1698 odcinku "M jak miłość" Mateusz wróci na statek, wypłynie w rejs na morze i zniknie bez śladu.

M jak miłość. Strzelanina w bistro! Franka postrzelona przez kochanka Lilki. Zasłoni Pawła własnym ciałem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany