M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1698: Postrzelona Franka w ciężkim stanie. Żona Pawła nie umrze, ale nigdy nie odzyska sprawności - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-01-03 21:38

W 1698 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) cudem przeżyje strzelaninę w bistro, ale stan postrzelonej przez kochanka Lilki (Monika Mielnicka) żony Pawła (Rafał Mroczek) będzie bardzo poważny! Na szczęście Franka nie zginie. Jednak po przewiezieniu do szpitala w 1698 odcinku "M jak miłość" okaże się, że kula wystrzelona z pistoletu Ethana (Paweł Roman) doprowadziła u niej do ciężkich obrażeń. Po operacji Franka odzyska przytomność, a lekarz zawiadomi Pawła, że jego żona już do końca życia może nie odzyskać pełnej sprawności. Co będzie dalej z Franką w "M jak miłość"? Sprawdź, co się wydarzy i zobacz ZDJĘCIA z 1698 odcinka.

"M jak miłość" odcinek 1698 - poniedziałek, 9.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Franka w 1698 odcinku "M jak miłość" nie umrze po postrzale, lecz na tym koniec dobrych wieści. Strzelanina w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), do której doprowadzi kochanek Lilki, niebezpieczny i nieobliczalny Ethan będzie miała fatalne skutki dla zdrowia i sprawności żony Pawła. Koszmar rozegra się w 1697 odcinku "M jak miłość" gdy Ethan dopadnie Lilkę i Frankę w bistro. Psychopata spróbuje zmusić "ukochaną" do wyjazdu z nim do Kanady, żeby znów mieć nad nią pełną kontrolę. Przerażona Lilka nie da się tak łatwo.

Kochanek Lilki w 1697 odcinku "M jak miłość" urządzi horror w bistro!

Jej sprzeciw w 1697 odcinku "M jak miłość" wywoła gwałtowną reakcję Ethana, który z bronią w ręku dopadnie Lilkę, a później także Mateusza (Krystian Domagała), bohaterko walczącego w obronie byłej żony. Kochanek Lilki na celownik weźmie również Pawła (Rafał Mroczek), który ruszy na ratunek zakładnikom psychopaty. Nagle Ethan wymierzy do Pawła z pistoletu i pociągnie za spust.

Franka postrzelona, bo w 1697 odcinku "M jak miłość" zasłoni Pawła przed kulą

Wystrzelona kula traf jednak Frankę, która w 1697 odcinku "M jak miłość" zasłoni Zduńskiego własnym ciałem. Żona Pawła dostanie postrzał w prawie ramię. Na jego oczach Franka zaleje się krwią i straci przytomność. W ostatniej scenie 1697 odcinka "M jak miłość" Paweł będzie błagał ranną żonę, żeby z nim została. Czy Franka przeżyje okaże się dopiero w kolejnym 1698 odcinku "M jak miłość". Cała rodzina będzie drżała ze strachu o ukochaną Pawła. Dramatyczne wiadomości dotrą nawet do Grabiny do babci Barbary (Teresa Lipowska)!

Mateusz w 1698 odcinku "M jak miłość" ucieknie przed Ethanem

Ciężko ranna Franka w 1698 odcinku "M jak miłość" trafi do szpitala, a lekarze zaczną walkę o jej życie. Paweł będzie odchodził od zmysłów, że straci żonę, że kolejny raz los tak okrutnie ich doświadcza. Tymczasem w bistro po strzelaninie zjawi się policja. Lilka i Mateusz złożą zeznania w sprawie tego, co się stało. Ethan ucieknie, ale zadzwoni do Lilki z kolejnymi groźbami, że tak tego nie zostawi, że dopadnie ją i Mostowiaka. Zagrożenie w 1698 odcinku "M jak miłość" będzie tak duże, że Mateusz zdecyduje się na ucieczkę z Polski - wróci na statek i zniknie bez śladu.

Ranna Franka w 1698 odcinku "M jak miłość" przejdzie operację. Przeżyje, ale grozi jej kalectwo!

Po operacji Franka w 1698 odcinku "M jak miłość" długo się nie wybudzi. W szpitalu będzie przy niej nie tylko Paweł, ale także Marysia (Małgorzata Pieńkowska), która wesprze syna w trudnych chwilach. Lekarz uprzedzi Pawła, że jego żona nie umrze, ale po postrzale grozi jej niedowład prawej ręki. Pojawi się ryzyko, że Franka nie odzyska pełnej sprawności.

M jak miłość. Strzelanina w bistro! Franka postrzelona przez kochanka Lilki. Zasłoni Pawła własnym ciałem
M jak miłość. Brutalny atak na Mateusza i Lilkę w bistro. Kochanek Ethan przyłoży jej pistolet do głowy. Kto zginie?
Najnowsze