M jak miłość. Nowe życie Joasi po śmierci ojca. Nie będzie już dla niej miejsca w bistro Kingi, ale ktoś jej pomoże przetrwać

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Nowe życie Joasi po śmierci ojca. Nie będzie już dla niej miejsca w bistro Kingi, ale ktoś jej pomoże przetrwać

M jak miłość. Nowe życie Joasi po śmierci ojca. Nie będzie już dla niej miejsca w bistro Kingi, ale zlituje się nad nią tajemnicza przyjaciółka

2021-07-19 14:18

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) nie będzie miała łatwo w "M jak miłość" po wakacjach 2021. Będący dla niej ostoją Michał (Paweł Deląg) opuści kobietę na zawsze, a do jej życia powróci Leszek (Sławek Uniatowski) z nową, młodą i śliczną kochanką. Joasia w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" będzie musiała przetrwać żałobę po śmierci ojca i nie odnajdzie szczęścia w bistro Kingi (Katrzyna Cichopek), gdzie zacznie królować Franka (Dominika Kachlik). Jest dla Chodakowskiej jednak nadzieja. W jej życiu pojawi się osoba, która pomoże wszystko przetrwać.

Życie Joasi z "M jak miłość" nigdy nie będzie wyglądać tak samo 

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Joasi nie będzie łatwo. Długo przebywała u ojca we Francji, a kiedy już wróciła spotkała się z dobijającą informacją, że ojciec zmarł. Dowiedziała się tego tuż pod koniec minionego sezonu "M jak miłość", ale mogła liczyć na wsparcie Michała. W kolejnych odcinkach nie będzie jej miło, kiedy dowie się, że Michał opuszcza ją na zawsze! Mało tego, okaże się, że do jej życia powróci Leszek. 

Niestety Joasia z "M jak miłość" nie ma co liczyć na powrót jego uczuć, ponieważ mężczyzna zjawi się z nową kochanką u boku. Śliczna i młoda kobieta stanie się wielką konkurencją dla Chodakowskiej. Niestety na tym zła passa się nie skończy. Joasia przed wyjazdem do Francji miała stabilne życie, ale wszystko ulegnie zmianie.

Przeczytaj: M jak miłość. Szantaż Tadeusza na Uli i Bartku. Lisieccy odkryją okrutną prawdę i zapłacą za to wysoką cenę

Operacja gwiazdy M jak miłość w takich warunkach! Sławek Uniatowski pokazał jakie specjalne łózko dostał w szpital

Joasia w "M jak miłość" miała wszystko. Dom na Wietrznej, który uwielbia, Wojtka (Feliks Matecki) u boku, pracę w bistro u Kingi i dwóch zabiegających o nią mężczyzn. W "M jak miłość" po wakacjach 2021 nie będzie mogła liczyć na ciepłą posadkę u Zduńskiej, bo w jej odmienionej knajpce zacznie królować Franka. Michał odejdzie, a Leszek wywinie jej numer. Joasia będzie skazana na poszukiwania nowej pracy i właśnie to ją odmieni! Chodakowska zatrudni się w firmie gdzie pozna kogoś, kto odmieni jej los. 

Przeczytaj: Tak Barbara Kurdej-Szatan baluje w stolicy. Joasia z M jak miłość pokaże na co ją stać? - ZDJĘCIA

Joasia w "M jak miłość" po wakacjach 2021 zatrudni się w nowej pracy, gdzie pozna swoją przyszłą przyjaciółkę! Zakoleguje się z szefową do tego stopnia, że kobieta zacznie mieć wpływ na życie Chodakowskiej. Może to ona wyciągnie ją z problemów? Już sama praca pozwoli Joasi zebrać myśli i uporządkować sytuację finansową. Niestety to nie oznacza, że nie pojawią się u niej nowe okoliczności, nie zawsze oznaczające pozytywne zmiany. Joasia musi uzbroić się w cierpliwość i wziąć sprawy w swoje ręce. 

Najnowsze