Nowa Magda w M jak miłość. Anna Mucha zmieniła wygląd! Dostała zgodę produkcji?

i

Autor: MTL Maxfilm Nowa Magda w M jak miłość. Anna Mucha zmieniła wygląd! Dostała zgodę produkcji?

Nowa Magda w M jak miłość. Anna Mucha zmieniła wygląd! Dostała zgodę produkcji? - ZDJĘCIA

Szok w "M jak miłość"! Magda przeszła totalną metamorfozę i nie ma już śladu po ognistej brunetce! Anna Mucha pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie przemianą i wygląda na bardzo z jej powodu szczęśliwą. Serialowa Magda zaszalała tak z powodu rozpoczęcia roku szkolnego. Nawet największe gwiazdy "M jak miłość", jak Katarzyna Cichopek (Kinga) podpisują z produkcją serialu umowę, w której jest zakaz dokonywania drastycznych zmian wyglądu - fryzura, kolor włosów, styl ubioru, a nawet kolor lakieru na paznokciach muszą nosić takie, jak fani widzą na ekranie. Czy Mucha uzyskała zgodę na tak radykalną zmianę wyglądu żony Budzyńskiego (Krystian Wieczorek)? Jak teraz wygląda Magda - zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Szok "M jak miłość". Magda po totalnej metamorfozie! Czy miała na to zgodę produkcji?

Magda z "M jak miłość" jest uwielbiana przez fanów za swoją urodę i ostry temperament. Żona Budzyńskie jest nazywana przez fanów "mistrzynią ciętej riposty", a jej wygląda tylko podkreśla "charakterek", Tymczasem gwiazda pokazała się wszystkim na swoim profilu na Instagramie w zupełnie nowej, łagodnej wersji. Zobacz jak bardzo się zmieniła - w GALERII ZDJĘĆ!

Anna Mucha zrobiła na Instagramie spory szum wokół zakupów dla dzieci przed rozpoczęciem roku szkolnego. Gwiazda "M jak miłość" żartowała, że przegoniła dzieci po sklepach tak bardzo, że długo nie będą chciały już nic nowego - ani ubrań, ani przyborów szkolnych. Za to zabrała najmłodszych do fryzjera stylisty, który zrobił im na głowach porządek. I przy okazji, jak mówi "sama skorzystała". I trzeba przyznać, że nieźle zaszalała - obacz w GALERII ZDJĘĆ

Zobacz też: M jak miłość. Nowa kochanka Leszka będzie głupia jak but! Królowa piękności Luiza straci go szybciej niż przypuszczała

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!
M jak miłość. Anna Mucha (Magda) u fryzjera

i

Autor: Instagram

Kinga Zduńska z "M jak miłość" swego czasu wyznała, jak twarde są warunki podpisanej przez nią umowy z produkcją - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>> Czyżby Mucha uzyskała zgodę na zmiany swojego wizerunku w nowym sezon serialu?

Fani "M jak miłość" zastanawiają się, jak potoczą się dalsze losy małżeństwa Budzyńskich. W ich życie wkroczył uroczy wychowawca Ani (Gabriela Świerczyńska) i mocno w nim namieszał. Nastolatka zakochała się w poloniście bez pamięci, a z kolei Adama Warecki zaczął ostro przystawiać się do Magdy. Czyżby totalna metamorfoza Muchy miała oznaczać rewolucję w jej serialowym życiu?  

Pewne jest jedno: dziś Magda Budzyńska z "M jak miłość" to już nie ognista brunetka, a łagodna, pełna ciepła... blondynka! - zobacz koniecznie ZDJĘCIA!

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2473: To z nim Sandra zdradzi Radka i ucieknie z jego pieniędzmi - ZDJĘCIA

Zobacz jak teraz wygląda Magda z "M jak miłość" w GALERII ZDJĘĆ!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze