Barwy szczęścia, odcinek 2473: To z nim Sandra zdradzi Radka i ucieknie z jego pieniędzmi - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2473: To z nim Sandra zdradzi Radka i ucieknie z jego pieniędzmi - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2473: To z nim Sandra zdradzi Radka i ucieknie z jego pieniędzmi - ZDJĘCIA

2021-09-01 8:36

W 2473 odcinku "Barwy szczęścia" Sandra (Joanna Opozda) znajdzie sobie nowego kochanka i wystawi Radka (Filip Kosior) do wiatru. Po tym jak ślepo zakochany Radek przepisze na nią Feel Good, by nie płacić alimentów byłej żonie Lidce (Emilia Warabida), przebiegła kelnerka pokaże swoją prawdziwą twarz. Będzie na tyle bezczelna, że w 2473 odcinku "Barwy szczęścia" zabierze wszystkie pieniądze oraz akt notarialnym poświadczającym, że jest właścicielką knajpy. Jakby tego było mało to na pożegnanie zostawi Radkowi liścik, w którym ujawni, że nawiązała gorący romans z bajecznie bogatym biznesmenem. Już wiadomo z kim ucieknie Sandra!

"Barwy szczęścia" odcinek 2473 - czwartek, 16.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Zdrada Sandry w "Barwy szczęścia" w 2473 odcinku dobije Radka Morawskiego, który do końca będzie naiwnie wierzył kochance. Dał się omotać podstępnej kelnerce dla której zawsze liczyło się tylko jedno - pieniądze i życie luksusie. A po rozwodzie z Lidką Radek nie będzie w stanie niczego zaoferować Sandrze. Żeby była żona nie domagała się jeszcze praw do osiedlowej knajpki "Feel Good" Morawski w czasie sprawy rozwodowej przepisał wszystko na kochankę. Dzięki swoje sprytowi Sandra zacznie jednak wyciągać pieniądze z kasy i wpędzać restaurację w długi. A do tego za plecami Radka nawiąże gorący romans z jednym z klientów!

Nie przegap: Joanna Opozda odchodzi z Barw szczęścia. Tak Sandra zniszczy Radkowi życie!

Zanim w 2473 odcinku "Barwy szczęścia" Sandra zniknie bez śladu, ucieknie od Radka z całym majątkiem i aktem własności "Feel Good", zacznie pokazywać swoją prawdziwą twarz. Morawski z przerażeniem odkryje, że kochanka nie płaci dostawcom, nie reguluje rachunków, a kasa i tak jest pusta. Sandra urządzi mu jednak awanturę, że zamiast ją krytykować powinien wymyślić coś, by lokal nie upadł. To będzie jednak dopiero cisza przez burzą.

Prawdziwy wstrząs czeka Radka w 2473 odcinku "Barwy szczęścia" gdy znajdzie pożegnalny list od Sandry. Przebiegła kochanka napisze Morawskiemu, że znalazła sobie innego mężczyznę, że nawiązała nowy romans i teraz będzie układała sobie z nim życie w Meksyku. W 2473 odcinku "Barwy szczęścia" okaże się, że Sandra uwiodła żonatego Kornela Jezierskiego (Jakub Bohosiewicz), ojca Patryka (Konrad Skolimowski), który dostarczał im wina do "Feel Good".

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

Sprawdź też: Teresa Lipowska nie ma już siły. Dramatyczne słowa gwiazdy M jak miłość. Nie będzie serialu bez Barbary Mostowiak

Jakby tego było mało w 2473 odcinku "Barwy szczęścia" u Radka zjawi się Lidka. Triumfująca z porażki byłego męża, z rozpadu jego romansu z Sandrą. Z uśmiechem satysfakcji na ustach uprzedzi go, że wie o ucieczce Sandry z kochankiem, bo ta przed wyjazdem sprzedała swoje udziały w "Feel Good". Nowym właścicielem będzie Włoch Vincenzo (Alessandro Curti), który zacznie podrywać Lidkę!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze