Joanna Opozda odchodzi z Barw szczęścia. Sandra zostawi Radka z niczym! Ucieknie za granicę z innym

i

Autor: Artrama Joanna Opozda odchodzi z Barw szczęścia. Sandra zostawi Radka z niczym! Ucieknie za granicę z innym

Joanna Opozda odchodzi z Barw szczęścia. Sandra zostawi Radka z niczym! Ucieknie za granicę z innym

2021-08-30 20:31

Joanna Opozda już nie będzie grała w serialu "Barwy szczęścia"! Lada moment jej bohaterka Sandra, kelnerka z Feel Good, która uwiodła swojego szefa Radka (Filip Kosior), rozbiła jego małżeństwo z Lidką (Emilia Warabida) i przejęła restaurację odejdzie na zawsze. Ale wcześniej pokaże na co ją stać! Opozda pożegna się z "Barwami szczęścia" kiedy Sandra zrealizuje perfidny plan załatwienia Radka. Zdradzi go z innym, sprzeda "Feel Good", a za wszystkie pieniądze będzie balować z kochankiem za granicą. Zobaczcie jaki będzie koniec Sandry w "Barwach szczęścia".

Kiedy ostatni odcinek "Barw szczęścia" z Joanną Opozdą?

Joanna Opozda odchodzi z "Barw szczęścia" po dwóch latach w atmosferze niezłego skandalu jaki wywoła jej bohaterka Sandra. Nowy sezon "Barw szczęścia" po wakacjach postawi przyszłość związku Sandry i Radka pod znakiem zapytania. Ciągłe kłótnie z byłą żoną Lidką, którą Morawski oszukał podczas rozwodu, pozbawił praw do majątku i alimentów wyprowadzą jego kochankę z równowagi. Sandra jako nowa właścicielka Feel Good nie zniesie pretensji Lidki, nalotów na restaurację i oskarżeń, że niewierny Radek ją okradł i oszukał! Kiedy w "Barwach szczęścia" po rozwodzie Morawskich wybuchnie wielka wojna o pieniądze, sprytna Sandra obmyśli plan jak najwięcej na tym ugrać.

Nie przegap: Przepiękna Iza z M jak miłość zachwyca w nowej ramówce konkurencji! Przy Adrianie Kalskiej zabrakło najważniejszej osoby - WIDEO

Wkrótce w "Barwach szczęścia" rozegrają się sceny, które były łatwe do przewidzenia. Miłość Sandry do Radka skończy się jak tylko Lidka zacznie wyciągać ręce po majątek i "Feel Good, które przecież prawnie jej się należą. A ponieważ Morawski podczas rozwodu wszystko przepisał na kochankę, to Sandra w nowych odcinkach "Barw szczęścia" nie pozwoli, żeby była żona kochanka cokolwiek jej zabrała. Niezbyt długo zostanie z ukochanym, który dla niej zniszczyć swoje małżeństwo.

Tak wyglądał ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy!

To już pewne, że Sandra odejdzie z "Barw szczęścia", bo Joanna Opozda pożegnała się z serialem kilka miesięcy temu. A żeby było jeszcze ciekawiej to Radek dostanie to, na co zasłużył! Zdradził Lidkę z Sandrą, a teraz kochanka go zdradzi i rozpocznie nowe życie z kolejnym chłopakiem. Zanim Sandra zniknie z "Barw szczęścia" sprzeda restaurację Radka i zabierze mu wszystkie pieniądze. Morawski zostanie z niczym! Nie zdoła w żaden sposób zatrzymać przy sobie kochanki.

Sprawdź też: QUIZ. Jak oni odeszli z M jak miłość? Wynik poniżej 6/11 to dla fana wstyd!

Kiedy Sandra odejdzie z "Barw szczęścia", a Radek poniesie zasłużoną karę za romans z kelnerką, Lidka zacznie triumfować! Wreszcie sprawiedliwości stanie się zadość, a były mąż będzie cierpiał tak jak kiedyś ona. Żeby dobić jeszcze bardziej Radka bezwzględna Lidka przedstawi mu swojego nowego faceta, Włocha Vincenza (Alessandro Curti).

Czy Opozda jeszcze wróci do "Barw szczęścia"? Ostatni odcinek z jej udziałem widzowie zobaczą w październiku. Aktorka pożegnała się z serialem kilka miesięcy temu i nie wiadomo jak potoczą się dalej losy Sandry.

Najnowsze