M jak miłość. Znamy ostatnie słowa Patrycji do Łukasza! Potem nie będzie już co zbierać

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Znamy ostatnie słowa Patrycji do Łukasza! Potem nie będzie już co zbierać

M jak miłość. Znamy ostatnie słowa Patrycji do Łukasza! Potem nie będzie już co zbierać

Patrycja w "M jak miłość" znienacka pojawi się w mieszkaniu Łukasza (Jakub Józefowicz). W jednym z nowych odcinków Argasińska (Alżbeta Lenska) ucieknie mężowi tylko po to, żeby znowu to zrobić! W ten sposób kochanka Łukasza wyda tajemnicę ich romansu przed Martą (Dominika Ostałowska), a kiedy znów znajdą się sam na sam, wyrzuci z siebie ostatnie słowa! Co usłyszy Łukasz od swojej ukochanej Patrycji w nowym sezonie "M jak miłość"? Niestety to wszystko wygląda bardzo źle, bo Argasiński (Karol Strasburger) będzie pałał żądzą zemsty na niewiernej żonie i jej kochanku. A ona tylko pogorszy sprawę!

Patrycja w "M jak miłość" nigdy nie powie Łukaszowi o dziecku? Znamy jej ostatnie słowa!

W 1597 odcinku "M jak miłość" Patrycja zupełnie niespodziewanie pojawi się w mieszkaniu Łukasza. Wejdzie tam prosto na zszokowaną Martę! Łukasz natychmiast wyciągnie kochankę z domu, próbując ochronić w ten sposób, i matkę, i ukochaną. Ale to co usłyszy z usta najdroższej Patrycji przejdzie jego najgorsze przewidywania.

- Przepraszam... Marta nie powinna dowiedzieć się w taki sposób... - powie w 1597 odcinku "M jak miłość" zdenerwowana spotkaniem z Martą Patrycja.

- To wszystko nieważne... Powiedz, że przyszłaś, bo zmieniłaś zdanie... Tylko to chcę usłyszeć - Łukasz znów będzie miał nadzieję, że ukochana wróciła do niego!

Nie przegap: Nowa Ania z M jak miłość. Córka Budzyńskiego i Marty będzie wyglądała zupełnie inaczej. Kolejna zmiana aktorki?

Szok w M jak miłość! Argasiński spróbuje zabić Patrycję! Prawdę zdradził Karol Strasburger!
M jak miłość: Patrycja (Alżbeta Lenska), Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: Instagram

Jednak cokolwiek Wojciechowski poczuje i pomyśli, w tym momencie 1597 odcinka "M jak miłość" dostanie "obuchem w głowę"! Czy Argasińska powie mu chociaż prawdę, że nosi jego dziecko?  

- Przyszłam cię o coś poprosić, o coś bardzo dla mnie ważnego... Nie przychodź, nie biegaj przed moim domem, nie dzwoń, wykasuj mój numer. Zresztą, i tak go zmienię... - wyrzuci z siebie Argasińska ze łzami w oczach. - Jeśli kiedykolwiek coś dla ciebie znaczyłam, przysięgnij mi, że już nigdy w żaden sposób nie spróbujesz się ze mną skontaktować!

Łukasz w tym odcinku "M jak miłość" będzie miał silne wrażenie de ja vu. Już raz słyszał od Patrycji podobne teksty w 21 sezonie serialu, kiedy z nim zrywała. Dlaczego zrobi to znowu?

Argasiński w nowych odcinkach "M jak miłość" z pomocą mafijnych kumpli wytropi kim jest kochanek jego żony. Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ bandziory skatują syna Marty do krwi, a to wcale nie zakończy zemsty ordynatora. Czy Patrycja po raz kolejny zrywając z Łukaszem będzie próbowała go chronić?   

Zobacz koniecznie: Marcin z M jak miłość pił tylko to przez tydzień. Matka zaczęła się o niego zamartwiać. Zobacz jak Mikołaj Roznerski teraz wygląda - ZDJĘCIA 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany