Marcin z M jak miłość pił tylko to przez tydzień. Matka zaczęła się o niego zamartwiać. Zobacz jak Mikołaj Roznerski teraz wygląda - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Marcin z M jak miłość pił tylko to przez tydzień. Matka zaczęła się o niego zamartwiać. Zobacz jak Mikołaj Roznerski teraz wygląda - ZDJĘCIA

Marcin z M jak miłość pił tylko to przez tydzień. Matka zaczęła się o niego zamartwiać. Zobacz jak Mikołaj Roznerski teraz wygląda - ZDJĘCIA

2021-07-27 20:55

Marcin z "m jak miłość" w prywatnym życiu ma znacznie więcej humoru niż jego serialowy bohater. W dodatku Mikołaj Roznerski dba nie tylko o swoją muskulaturę i wspaniały wygląd, ale stara się także żyć bardzo zdrowo. Ostatnio jednak gwiazdor "M jak miłość" wziął udział w pewnej akcji, która totalnie go odmieniła. I jakby tego było mało, jego serialowa matka zaczęła się o niego bardzo martwić! Co pił przez 7 dni bez przerwy Mikołaj Roznerski? Jak teraz wygląda Marcin z "M jak miłość" Czy Iza (Adriana Kalska) jeszcze go pozna w nowych odcinkach serialu? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

Marcin z "M jak miłość" pił przez tydzień! Co to za szalona akcja?

Mikołaj Roznerski, kochany przez fanów głównie za rolę Marcina w "M jak miłość" zdecydował się na odważny krok. Gwiazdor wziął udział w akcji, która polegała na piciu przez 7 dni tylko jednego napoju! Czy ta decyzja odmieniła serialowego Marcina? Jak  teraz się czuje, jak wygląda? - zobacz w GALERII ZDJĘĆ. 

O odważnym ruchu Marcin z "M jak miłość" poinformował swoich fanów na Instagramie. Dla tej jednej akcji Roznerski musiał zrezygnować ze wszystkiego co lubi! Czy było warto?   

Nie przegap: Nowa Ania z M jak miłość. Córka Budzyńskiego i Marty będzie wyglądała zupełnie inaczej. Kolejna zmiana aktorki?

Tak Piotrek z M jak miłość świętuje 8 rocznicę ślubu! Synowie Marcina Mroczka oniemieli z zachwytu - WIDEO, ZDJĘCIA
M jak miłość. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

Mikołaj Roznerski znany jest ze swojego w miarę zdrowego trybu życia. Choć gwiazdor "M jak miłość" nie stroni od napojów wyskokowych bardzo dużo ćwiczy i dba o swoje zdrowie. Tym razem aktor zdecydował się o pójść o krok dalej. Jak to wyjaśnił?

- Przez 7 dni piłem tylko wodę i napoje z prostym składem, żadnych innych wysokosłodzonych, kalorycznych! - zdradził Roznerski na swoim profilu na Instagramie. 

- Synku !?‍♀️to znaczy że nic nie jadłeś ? Tylko woda ? I „herbatki”? TOTALNY POST? - natychmiast zaczęła się zamartwiać o serialowego syna Małgorzata Pieczyńska, czyli Aleksandra z "M jak miłość". 

Roznerski odpowiedział koleżance z planu "M jak miłość" tajemniczo kilkoma "serduszkami". Ale wszystkich fanów od razu uspokoił, ujawniając jak teraz się czuje.   

- I wiesz co? Było super! Nawadnianie, orzeźwienie i przeświadczenie, że warto! Pij wodę!   

Zobacz też: Kiedy nowe odcinki M jak miłość? Znamy datę emisji w TVP! Sprawdź co się wydarzy w 1595 odcinku

Najnowsze