M jak miłość

M jak miłość. Zdradzamy całą prawdę o matce ukraińskiej dziewczynki, którą przywiezie Magda! Andrzej w 1699 odcinku jednak będzie miał córkę?! - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) jednak będzie miał córkę?! W 1699 odcinku Magda (Anna Mucha) przywiezie do Grabiny ukraińską dziewczynkę Nadię (Mira Fareniuk). Wiemy już wszystko o jej matce! Czy Andrzej zostanie ojcem już nie tylko syna, ale jednak także córki? Wprawdzie Julia (Marta Chodorowska) po napadzie w parku poroniła ich córeczkę, ale jak widać "nic w przyrodzie nie ginie"... Szokujące wydarzenia w 1699 odcinku "M jak miłość" mogą na zawsze zmienić losy małżeństwa Budzyńskich. Poznaj całą prawdę i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1699 - wtorek, 10.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ w 1699 odcinku "M jak miłość" Magda przywiezie do Grabiny ukraińską dziewczynkę. To szlachetne serce Budzyńskiej sprawi, że dziecko znajdzie się pod jej opieką. Zdradzamy wszystkie fakty na temat matki małej, zagubionej Nadii! Okazuje się, że Magda sama poprosi Andrzeja, aby pomógł jej zająć się ukraińską dziewczynką, więc pewne jest, że ta sprawa na nowo połączy Budzyńskich. Czy to oznacza, że Andrzej będzie miał drugie dziecko?

Jak pamiętamy Andrzej w "M jak miłość" ma już syna Piotrusia (Hubert Zduniak) - jak wygląda zobacz TUTAJ. Julia w 1695 odcinku serialu poroniła ich córkę, co do ojcostwa której nadal pozostają duże wątpliwości. Jednak w "M jak miłość" nic w przyrodzie nie ginie, więc dziewczynkę przywiezie do siedliska Magda... Czy Budzyńscy zostaną jej rodzicami?

Okazuje się, że Magda w 1699 odcinku "M jak miłość" zabierze Nadię z Ukrainy jako "pasażerkę na gapę", bo dziewczynka zgubiła mamę! Ewidentnie dziecko będzie potrzebwało opieki i pomocy, więc Budzyńska nie pozostanie obojętna. Po powrocie do Grabiny  Magda wezwie Andrzeja, aby pomógł jej rozwikłać skomplikowane kwestie prawne, które nagromadzą się w tej trudnej sytuacji. 

Czy matka Nadii w "M jak miłość" żyje? A może dziecko w wyniku wojennej zawieruchy zostanie sierotą? Czy Andrzej i Magda zostaną rodzicami zagubionej ukraińskiej dziewczynki? Odpowiedź na te wszystkie pytania poznamy już 9 stycznia w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1699: Julia w depresji po stracie dziecka. Przebiegła Sylwia zmusi Andrzeja, żeby przy niej był

M jak miłość. Kinga i Piotrek zostaną w Grabinie na dłużej? Rozpoczną nowe życie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze