M jak miłość. Zaskakujący finał romansu Magdy. Budzyński nie uwierzy w decyzję żony

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Zaskakujący finał romansu Magdy. Budzyński nie uwierzy w decyzję żony

M jak miłość. Zaskakujący finał romansu Magdy. Budzyński nie uwierzy w decyzję żony

2021-07-28 12:27

W nowych odcinkach "M jak miłość" rozstrzygnie się dziwna relacja Magdy (Anna Mucha) i Adama (Wojciech Świeściak), który odważy się na poważne kroki względem Budzyńskiej. Nie uszanuje jej małżeństwa z Andrzejem (Krystian Wieczorek), a wręcz podkręci tępo znajomości. Magda w "M jak miłość" po wakacjach 2021 stanie przed ogromnie trudnym wyborem. Będzie musiała podjąć wiążącą decyzję, a Adam jej tego nie ułatwi. Młody nauczyciel zakochał się z Budzyńskiej bez pamięci i nie odpuści, póki kobieta nie będzie jego. Andrzej nie uwierzy w decyzję i postępowanie żony.

Szokujące wyznanie Adama w "M jak miłość" po wakacjach 2021 wstrząśnie Magdą 

Romansowanie Magdy z "M jak miłość" wymknie się spod kontroli. Adam będzie bardzo pewny siebie i tego, że znalazł w Budzyńskiej miłość swojego życia. W minionym sezonie "M jak miłość" Magda nie potraktowała go do końca poważnie. Wywiązała się wielka afera z Anią (Gabriela Świerczyńska) w roli głównej. Córka Andrzeja zakochała się w wychowawcy i nie miała pojęcia, że ten zainteresował się jej macochą.

W końcu prawda wyszła na jaw, a Ania nie przyjęła tego dobrze. Znienawidziła Magdę, ale pewnym jest, że nie odpuści nauczycielowi. Za wszelką cenę spróbuje zwrócić jego uwagę, do tego stopnia, że sama zrobi sobie krzywdę, byle tylko Adam chciał się nią zaopiekować. Andrzej zacznie być powoli świadomy, że żona z córką zachowują się co najmniej dziwnie. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Gej Darek zostanie ojcem? Szybko pozbiera się po rozstaniu z Władkiem i ułoży sobie życie z ukochaną

M jak miłość przerwane. Kinga Zduńska nie może nagrać przez jeden istotny szczegół

Adam w "M jak miłość" po wakacjach 2021 zadeklaruje Magdzie swoje uczucia. Wprost wyzna jej miłość!

- Chwila szczerości, dobrze? - zacznie rozmowę Budzyńska. - Adam, myślę, cóż, wydaje mi się, że chyba mnie... polubiłeś? - doda. - W końcu to zauważyłaś? - odpowie nauczyciel. - Lepiej późno niż wcale... Ale sam chyba rozumiesz, że to nie ma przyszłości. Jestem mężatką... (...) Co gorsza... szczęśliwą mężatką - wyzna szczerze Magda. 

Andrzej w "M jak miłość" nie usłyszy tej rozmowy, ale z pewnością zaszokuje go fakt, że Magda jest mu tak wierna! Nie da się ukryć, że Adam to bardzo przystojny mężczyzna i prawdopodobnie niejedna kobieta uległaby jego wdziękom. Jednak nie Budzyńska, która jasno zadeklaruje wierność mężowi. 

Przeczytaj: Ula z "M jak miłość" od lat walczy z poważną chorobą psychiczną! Iga Krefft żałuje, że przez serial nie zaczęła się na czas leczyć - ZDJĘCIA

- Ale co zrobić, jestem romantykiem, który naczytał się książek i teraz naiwnie wierzy, że gdy spotka się odpowiednią osobę, to trzeba o nią powalczyć... - nie odpuści Adam w "M jak miłość" po wakacjach. - O odpowiednią? Jak najbardziej... - podsumuje Magda.  - I mam nadzieję, że wkrótce ją spotkasz - doda. 

Wątpliwym jest, że Adam zniknie z życia Magdy, Andrzeja i Ani. Nauczyciel wygląda na upartego, który zawzięcie dąży do celu. Budzyński musi mieć się na baczności, nawet jeśli Magda postawiła sprawę jasno i okazała mu wielki szacunek.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze