M jak miłość. Żałosny Werner nie pozwoli Anicie i Kamilowi normalnie żyć! Nie będą mogli wyrzucić Adama z domu na Deszczowej?

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość. Żałosny Werner nie pozwoli Anicie i Kamilowi normalnie żyć! Nie będą mogli wyrzucić Adama z domu na Deszczowej?

M jak miłość. Żałosny Werner nie pozwoli Anicie i Kamilowi normalnie żyć! Nie będą mogli wyrzucić Adama z domu na Deszczowej?

2022-06-27 13:11

W "M jak miłość" po wakacjach Anita (Melania Grzesiewicz) i Kamil (Marcin Bosak) nie uwolnią się od Adama Wernera (Jacek Kopczyński). Samotny prawnik, który nie potrafi znaleźć sobie kobiety i własnego domu, a do tego mimo swojej pozycji zapewne nigdy nie wydorośleje i nie ogarnie się, będzie jeszcze bardziej żałosny w nowym sezonie "M jak miłość". Choć trio Anita, Kamil i Werner nie raz bawiło widzów do łez, to nie będzie nic śmiesznego w tym, że Gryc nie zdoła wyrzucić Wernera ze swojego domu przy Wietrznej, że Adaś wciąż będzie jak drugie dziecko Kamila i Anity. Poznaj szczegóły jak bardzo Werner umęczy przyjaciół!

Czy Werner w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach znajdzie sobie w końcu kobietę i własny dom?

Adam Werner w nowym sezonie "M jak miłość" nie da spokoju Anicie, Kamilowi i Poli (Hania Nowosielska). W zasadzie już tyko 6-letnia córka Kamila będzie cieszyła się z tego, że zabawny wujek, który wyglądem bardziej przypomina jej dziecka, jest członkiem ich rodziny. Nie ma co liczyć na to, że Werner się zmieni, że ustatkuje się, wydorośleje, naprawdę się zakocha i stworzy poważny związek z kobietą.

Prawnik ma na koncie wiele romansów. Ostatnio w "M jak miłość" próbował nawet poderwać byłą Kamila, Weronikę Stępień (Ewelina Kudeń-Nowosielska). Gryc od razu przywołał go do porządku, ale w następnym sezonie "M jak miłość" zanosi się na to, co Weronika i Werner będą coraz bliżej. Marne jednak szanse na to, że u boku matki Poli samotny, żałosny Adam znajdzie to, czego szuka. Bo on sam nie wie o co mu chodzi w życiu. Chciał mieć dziecko, ale gdy poprzednia dziewczyna Sandra (Anna Oberc) wspomniała o ślubie, Werner szybko się wycofał i ich związek się rozpadł.

Niestety miłosne perypetie Wernera w "M jak miłość" po wakacjach 2022 dadzą się we znaki Kamilowi i Anicie. Skąd ta pewność? Melania Grzesiewicz na prfofilu na Instagramie wrzuciła zdjęcie z planu "M jak miłość" i w opisie wspomniała, że ta trójka bohaterów będzie w zasadzie nierozłączna w nowym sezonie. "Tęsknicie za nami ? Bo my tak! Zobaczycie nas po wakacjach ale my przerwy w pracy nie mamy. Nagrywamy dla was nowe odcinki, a w nich nasza trójka w zintensyfikowanym wydaniu ?" - napisała serialowa Anita z "M jak miłość".

Nie przegap: M jak miłość. Porzucony Andrzej w nowej kancelarii zrzuci wszystko na przyjaciół! To Kamil, Anita i Werner po odejściu Magdy zaczną działać - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Gwiazda M jak miłość pokazała zdjęcia z wesela. Dominika Kachlik i jej partner po ślubie na romantycznych ujęciach - ZDJĘCIA

Nie ma co liczyć na to, że w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Werner wyprowadzi się z domu Kamila przy Deszczowej. Choć jest właścicielem eleganckiej rezydencji po sąsiedzku, którą obecnie wynajmuje, to nadal będzie siedział przyjacielowi na głowie. Ani Gryc, ani Anita go nie wyrzucą z domu, świadomi tego, że dla Poli byłoby to bolesny cios, bo wujek Adaś jest jej ulubionym towarzyszem zabaw i psot. Jak drugie dziecko Kamila i Anity!

M jak miłość. Weronika uwiedzie Wernera tylko po to, by być bliżej Kamila? Wykorzysta go jak kiedyś Gryca
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze