M jak miłość. Żałosny Werner nie pozwoli Anicie i Kamilowi normalnie żyć! Nie będą mogli wyrzucić Adama z domu na Deszczowej?

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość. Żałosny Werner nie pozwoli Anicie i Kamilowi normalnie żyć! Nie będą mogli wyrzucić Adama z domu na Deszczowej?

M jak miłość. Żałosny Werner nie pozwoli Anicie i Kamilowi normalnie żyć! Nie będą mogli wyrzucić Adama z domu na Deszczowej?

2022-06-27 13:11

W "M jak miłość" po wakacjach Anita (Melania Grzesiewicz) i Kamil (Marcin Bosak) nie uwolnią się od Adama Wernera (Jacek Kopczyński). Samotny prawnik, który nie potrafi znaleźć sobie kobiety i własnego domu, a do tego mimo swojej pozycji zapewne nigdy nie wydorośleje i nie ogarnie się, będzie jeszcze bardziej żałosny w nowym sezonie "M jak miłość". Choć trio Anita, Kamil i Werner nie raz bawiło widzów do łez, to nie będzie nic śmiesznego w tym, że Gryc nie zdoła wyrzucić Wernera ze swojego domu przy Wietrznej, że Adaś wciąż będzie jak drugie dziecko Kamila i Anity. Poznaj szczegóły jak bardzo Werner umęczy przyjaciół!

Czy Werner w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach znajdzie sobie w końcu kobietę i własny dom?

Adam Werner w nowym sezonie "M jak miłość" nie da spokoju Anicie, Kamilowi i Poli (Hania Nowosielska). W zasadzie już tyko 6-letnia córka Kamila będzie cieszyła się z tego, że zabawny wujek, który wyglądem bardziej przypomina jej dziecka, jest członkiem ich rodziny. Nie ma co liczyć na to, że Werner się zmieni, że ustatkuje się, wydorośleje, naprawdę się zakocha i stworzy poważny związek z kobietą.

Prawnik ma na koncie wiele romansów. Ostatnio w "M jak miłość" próbował nawet poderwać byłą Kamila, Weronikę Stępień (Ewelina Kudeń-Nowosielska). Gryc od razu przywołał go do porządku, ale w następnym sezonie "M jak miłość" zanosi się na to, co Weronika i Werner będą coraz bliżej. Marne jednak szanse na to, że u boku matki Poli samotny, żałosny Adam znajdzie to, czego szuka. Bo on sam nie wie o co mu chodzi w życiu. Chciał mieć dziecko, ale gdy poprzednia dziewczyna Sandra (Anna Oberc) wspomniała o ślubie, Werner szybko się wycofał i ich związek się rozpadł.

Niestety miłosne perypetie Wernera w "M jak miłość" po wakacjach 2022 dadzą się we znaki Kamilowi i Anicie. Skąd ta pewność? Melania Grzesiewicz na prfofilu na Instagramie wrzuciła zdjęcie z planu "M jak miłość" i w opisie wspomniała, że ta trójka bohaterów będzie w zasadzie nierozłączna w nowym sezonie. "Tęsknicie za nami ? Bo my tak! Zobaczycie nas po wakacjach ale my przerwy w pracy nie mamy. Nagrywamy dla was nowe odcinki, a w nich nasza trójka w zintensyfikowanym wydaniu 😈" - napisała serialowa Anita z "M jak miłość".

Nie przegap: M jak miłość. Porzucony Andrzej w nowej kancelarii zrzuci wszystko na przyjaciół! To Kamil, Anita i Werner po odejściu Magdy zaczną działać - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Gwiazda M jak miłość pokazała zdjęcia z wesela. Dominika Kachlik i jej partner po ślubie na romantycznych ujęciach - ZDJĘCIA

Nie ma co liczyć na to, że w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Werner wyprowadzi się z domu Kamila przy Deszczowej. Choć jest właścicielem eleganckiej rezydencji po sąsiedzku, którą obecnie wynajmuje, to nadal będzie siedział przyjacielowi na głowie. Ani Gryc, ani Anita go nie wyrzucą z domu, świadomi tego, że dla Poli byłoby to bolesny cios, bo wujek Adaś jest jej ulubionym towarzyszem zabaw i psot. Jak drugie dziecko Kamila i Anity!

M jak miłość. Weronika uwiedzie Wernera tylko po to, by być bliżej Kamila? Wykorzysta go jak kiedyś Gryca
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze