M jak miłość. Weronika uwiedzie Wernera tylko po to, by być bliżej Kamila? Wykorzysta go jak kiedyś Gryca - WIDEO

2022-05-20 11:06
M jak miłość. Weronika uwiedzie Wernera tylko po to, by być bliżej Kamila? Wykorzysta go jak kiedyś Gryca - WIDEO
Autor: MTL Max Film / Instagram M jak miłość. Weronika uwiedzie Wernera tylko po to, by być bliżej Kamila? Wykorzysta go jak kiedyś Gryca - WIDEO

Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) usunęła się na chwilę z "M jak miłość" i chociaż była obecna podczas nocy sylwestrowej w domu Gryca (Marcin Bosak), na chwilę odpuściła Kamilowi. Do czasu, gdyż serialowa Weronika opublikowała nagranie, z którego jasno wynika, że weźmie się za Wernera (Jacek Kopczyński)! Adam rozpaczliwie będzie szukał miłości życia i okazuje się, że może być nią była kochanka Kamila! Weronika zbliży się do prawnika w nadchodzącym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022, ale prawdopodobnie tylko po to, by wepchać się do rodziny Gryca. Nie odpuści jemu i Anicie (Melania Grzesiewicz). Zobacz WIDEO.

Weronika uwiedzie Wernera, by wepchnąć się do rodziny Gryca w "M jak miłość"?

W nadchodzącym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022 Weronika na dobre wmiesza się w sprawy rodzinne Kamila. Kobieta w ostatnim czasie nieco usunęła się z jego życia, ale jak widać - nie na długo. Ewelina Kudeń-Nowosielska opublikowała nagranie z planu serialu, na którym pokazuje córkę Polę, Anitę, Kamila i wreszcie Wernera. Z prawnikiem dogadała się już przy okazji nocy sylwestrowej, podczas której nie panowała zbyt przyjazna atmosfera, bo Adam był przekonany, że Kamil zdradził Laskowską.

Weronika narobiła w życiu masę głupot, z które przyszło jej zapłacić, bo jej kontakty i opieka nad Polą stały się ograniczone. Teraz dziewczynka przebywa z Kamilem i Anitą, z czym kobieta do końca się nie pogodzi. Nowy sezon "M jak miłość" przyniesie niespodzianki w życiu Wernera i nie tylko, a wszystko wskazuje na to, że była kochanka Gryca ostro weźmie się za Adama. Prawnik bardzo zbliżył się do Poli i Anity, więc teraz Weronika postanowi to wykorzystać.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1662: Rodzina Anity i Kamila powiększy się? Gryc nie będzie zachwycony – ZDJĘCIA

- Przedstawię państwo moją "emkową" rodzinkę. To jest moja córka - relacjonuje Kudeń-Nowosielska kulisy kręcenia "M jak miłość" na swoim Instagramie, pokazując Polę, a potem Anitę. - A ty jesteś moim... To jest mój... - aktorka waha się jak przedstawić serialowego Wernera, by nie zdradzić widzom zbyt dużo. - No... Nie wiem, nie wiem kim ja jestem - dopowiada Adam, by nie zdradzić serialowych tajemnic. - Coś pomyślimy - śmieje się aktorka, ale będzie widać, że w nowym sezonie "M jak miłość" tę dwójkę połączy coś więcej. 

Przeczytaj: M jak miłość. Dominika Kachlik ujawniła wpadkę z datą urodzin Franki. Nawet Paweł nie wie kiedy urodziła się jego żona - ZDJĘCIA

Chociaż Weronika nie brała zbyt dużego udziału w życiu Kamila pod koniec tego sezonu "M jak miłość", wszystko ma ulec zmianie. Możliwe, że matka Poli wykorzysta fakt, że Werner znajduje się naprawdę blisko Gryca i uwiedzie prawnika, by znów wkraść się w łaski Kamila. Przypomnijmy, że Weronika wyrządziła mu dużo krzywd, łącznie z koszmarnym porwaniem Poli, po którym straciła możliwość opieki nad córką na co dzień. Teraz podobnie może chcieć oszukać Adama i wykorzystać fakt, że ten na siłę szuka miłości, by się do niego zbliżyć. 

M jak miłość. Weronika uwiedzie Wernera tylko po to, by być bliżej Kamila? Wykorzysta go jak kiedyś Gryca
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze