M jak miłość. Weronika uwiedzie Wernera tylko po to, by być bliżej Kamila? Wykorzysta go jak kiedyś Gryca - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film / Instagram M jak miłość. Weronika uwiedzie Wernera tylko po to, by być bliżej Kamila? Wykorzysta go jak kiedyś Gryca - WIDEO

M jak miłość. Weronika uwiedzie Wernera tylko po to, by być bliżej Kamila? Wykorzysta go jak kiedyś Gryca - WIDEO

2022-05-20 11:06

Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) usunęła się na chwilę z "M jak miłość" i chociaż była obecna podczas nocy sylwestrowej w domu Gryca (Marcin Bosak), na chwilę odpuściła Kamilowi. Do czasu, gdyż serialowa Weronika opublikowała nagranie, z którego jasno wynika, że weźmie się za Wernera (Jacek Kopczyński)! Adam rozpaczliwie będzie szukał miłości życia i okazuje się, że może być nią była kochanka Kamila! Weronika zbliży się do prawnika w nadchodzącym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022, ale prawdopodobnie tylko po to, by wepchać się do rodziny Gryca. Nie odpuści jemu i Anicie (Melania Grzesiewicz). Zobacz WIDEO.

Weronika uwiedzie Wernera, by wepchnąć się do rodziny Gryca w "M jak miłość"?

W nadchodzącym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022 Weronika na dobre wmiesza się w sprawy rodzinne Kamila. Kobieta w ostatnim czasie nieco usunęła się z jego życia, ale jak widać - nie na długo. Ewelina Kudeń-Nowosielska opublikowała nagranie z planu serialu, na którym pokazuje córkę Polę, Anitę, Kamila i wreszcie Wernera. Z prawnikiem dogadała się już przy okazji nocy sylwestrowej, podczas której nie panowała zbyt przyjazna atmosfera, bo Adam był przekonany, że Kamil zdradził Laskowską.

Weronika narobiła w życiu masę głupot, z które przyszło jej zapłacić, bo jej kontakty i opieka nad Polą stały się ograniczone. Teraz dziewczynka przebywa z Kamilem i Anitą, z czym kobieta do końca się nie pogodzi. Nowy sezon "M jak miłość" przyniesie niespodzianki w życiu Wernera i nie tylko, a wszystko wskazuje na to, że była kochanka Gryca ostro weźmie się za Adama. Prawnik bardzo zbliżył się do Poli i Anity, więc teraz Weronika postanowi to wykorzystać.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1662: Rodzina Anity i Kamila powiększy się? Gryc nie będzie zachwycony – ZDJĘCIA

- Przedstawię państwo moją "emkową" rodzinkę. To jest moja córka - relacjonuje Kudeń-Nowosielska kulisy kręcenia "M jak miłość" na swoim Instagramie, pokazując Polę, a potem Anitę. - A ty jesteś moim... To jest mój... - aktorka waha się jak przedstawić serialowego Wernera, by nie zdradzić widzom zbyt dużo. - No... Nie wiem, nie wiem kim ja jestem - dopowiada Adam, by nie zdradzić serialowych tajemnic. - Coś pomyślimy - śmieje się aktorka, ale będzie widać, że w nowym sezonie "M jak miłość" tę dwójkę połączy coś więcej. 

Przeczytaj: M jak miłość. Dominika Kachlik ujawniła wpadkę z datą urodzin Franki. Nawet Paweł nie wie kiedy urodziła się jego żona - ZDJĘCIA

Chociaż Weronika nie brała zbyt dużego udziału w życiu Kamila pod koniec tego sezonu "M jak miłość", wszystko ma ulec zmianie. Możliwe, że matka Poli wykorzysta fakt, że Werner znajduje się naprawdę blisko Gryca i uwiedzie prawnika, by znów wkraść się w łaski Kamila. Przypomnijmy, że Weronika wyrządziła mu dużo krzywd, łącznie z koszmarnym porwaniem Poli, po którym straciła możliwość opieki nad córką na co dzień. Teraz podobnie może chcieć oszukać Adama i wykorzystać fakt, że ten na siłę szuka miłości, by się do niego zbliżyć. 

M jak miłość. Weronika uwiedzie Wernera tylko po to, by być bliżej Kamila? Wykorzysta go jak kiedyś Gryca
Najnowsze