M jak miłość. Żałoba u Mostowiaków. Mateusz zaginie, a niewierna Lilka będzie miała to gdzieś

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Żałoba u Mostowiaków. Mateusz zaginie, a niewierna Lilka będzie miała to gdzieś

M jak miłość. Żałoba u Mostowiaków. Mateusz zaginie, a niewierna Lilka będzie miała to gdzieś

2021-08-17 13:51

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Mostowiakowie będą pogrążeni w smutku. Żałoba po Mateuszu (Krystian Domagała) zawładnie głównie Barbarą (Teresa Lipowska), która zleci śledztwo za wnukiem detektywowi Marcinowi (Mikołaj Roznerski). Dobre wieści w "M jak miłość" nie napłyną, a rodzina będzie przewidywała najgorsze... Tylko Lilka (Monika Mielnicka) zachowa się jak podła dziewucha bez serca i nie przejmie się zniknięciem męża! Jakby nie było, ona i młody Mostowiak nie zdążyli przecież wziąć rozwodu. Ślad o Mateuszu zaginie, a okrutna Lilka zachowa się w tej sytuacji najgorzej ze wszystkich.

Podła Lilka dobije Mostowiaków w "M jak miłość". Mateusz zaginie bez śladu 

Zniknięcie Mateusza w poprzednich odcinkach "M jak miłość" będzie miało swoje oddziaływanie na całą rodzinę Mostowiaków. Nikt nie zdoła się cieszyć, skoro słuch o chłopaku zaginie. Jak pisaliśmy TUTAJ - Mateusz nie zniósł zdrady niewiernej Lilki i pod koniec minionego sezonu "M jak miłość" postanowił opuścić bliskich, wysłał do Barbary zdawkowego smsa i wyjechał nie wiadomo dokąd i z kim. Barbara w najnowszych odcinkach "M jak miłość" będzie tak zmartwiona, że zleci poszukiwania wnuka Marcinowi, który wraz z Jakubem (Krzysztof Kwiatkowski) spróbuje ustalić fakty.

Najgorzej ze wszystkich zachowa się podła Lilka, która już w poprzednim sezonie "M jak miłość" zdecydowała się na wystawne życie u boku obcokrajowca. Zadeklarowała, że nie kocha już Mateusza i chce zacząć życie u boku bogacza z Ameryki. Trudno powiedzieć czy zakochała się w jego charakterze, czy może jednak pieniądzach, ale koniec końców potraktowała Mateusza okrutnie. 

Przeczytaj: Lilka z M jak miłość obrzydliwie nękana przez fanów! Monika Mielnicka ujawniła jak ją dręczą

Lilka z M jak miłość obrzydliwie nękana przez fanów! Monika Mielnicka ujawniła jak ją dręczą

Właśnie dlatego młody Mostowiak w "M jak miłość" się załamał i zniknął. Wiadomo już, że wokół rodziny Mostowiaków zaczną się dziać dziwne rzeczy. Wkrótce w "M jak miłość" pojawi się tajemnicza postać, która zacznie udawać Mateusza! Chłopak będzie się posługiwał danymi Mostowiaka... Cała sytuacja stanie się bardzo podejrzana, ale czy Marcin i Jakub zdołają dotrzeć do prawdy, zanim wydarzy się tragedia? Chociaż wokół zaginięcia Mateusza zrodzi się coraz więcej pytań niż odpowiedzi, Lilka kompletnie się tym nie przejmie. 

Przeczytaj: BrzydUla 2. Afera u Uli i Marka w 159 odcinku. To dlatego nie powiedzą dzieciom, że znów są razem - ZDJĘCIA

Wręcz przeciwnie, Lilka z "M jak miłość" będzie sobie spokojnie żyła u boku kochanka. Będą jej w głowie tylko zagraniczne wycieczki i drogie ciuchy. Banachowa (Dorota Chotecka-Pazura) załamie się, że tak wychowała córkę. Sama będzie bardzo zmartwiona losem zięcia, a jej cwana córeczka nie zaangażuje się w szukanie męża nawet na chwilę. Po tylu przejściach i historiach, mogłaby wykazać odrobinę empatii. Niestety Lilka w "M jak miłość" okaże się bezwzględna. Będzie miała "gdzieś' Mateusza, całą jego rodzinę, która tyle dla niej zrobiła i odwróci się od wszystkich. 

Najnowsze