BrzydUla 2. Afera u Uli i Marka w 159 odcinku. To dlatego nie powiedzą dzieciom, że znów są razem - ZDJĘCIA

i

Autor: x-news BrzydUla 2. Afera u Uli i Marka w 159 odcinku. To dlatego nie powiedzą dzieciom, że znów są razem - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Afera u Uli i Marka w 159 odcinku. To dlatego nie powiedzą dzieciom, że znów są razem - ZDJĘCIA

2021-08-17 15:02

Ula (Julia Kamińska) w "BrzydUla 2" wróci do Marka (Filip Bobek), ale żadne z nich nie przyzna się do tego Julce (Marysia Włodkowska) i Kubie (Jakub Rutkowski). W 159 odcinku "BrzydUla 2" dojdzie do afery, bo kłamstwa Dobrzańskich wymkną się spod kontroli. Dlaczego oszukują wszystkich? Przecież każdy liczy na powrót ich wielkiej miłości. Nie dość, że Ula i Marek nie poinformują dzieci, że znów są bliżej niż kiedykolwiek, to jeszcze okłamią też rodziców, współpracowników i przyjaciół. Zazwyczaj szczera Ula w "BrzydUla 2" będzie miała jednak dobry powód, by nie mówić prawdy. To jednak nie znaczy, że uniknie konsekwencji.

BrzydUla 2, odcinek 159 - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20 w TVN7

W 159 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek znów będą zachowywać się jak para zakochanych. Już na początku najnowszych odcinków "BrzydUla 2" Dobrzańscy wejdą w dziwną relację opierającą się głównie na uprawianiu gorącego seksu. W tajemnicy przed wszystkimi, zaczną się spotykać na seks schadzki i tak się wkręcą w namiętne wybuchy uczuć, że nie zdołają tego przerwać. Pomimo że wrócą do siebie i będą się godzić w łóżku, nawet dzieciom nie powiedzą, że ich uczucia zrodziły się na nowo.

W końcu w 156 odcinku "BrzydUla 2" na gorącym uczynku przyłapie ich Ala (Dorota Pomykała), która wparuje do mieszkania zięcia. Właściwie przyłapie tylko jego, bo półnaga Ula schowa się w szafie... Mało dojrzałe zachowanie umknie uwadze Cieplakowej, która pomyśli, że Marek ma romans! Nie ma co się dziwić, skoro w przeszłości Dobrzański był znany z wianuszka kobiet u swojego boku.   

Przeczytaj: Lilka z M jak miłość obrzydliwie nękana przez fanów! Monika Mielnicka ujawniła jak ją dręczą

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

Dzieciaki w "BrzydUla 2" są znane ze swojej dociekliwości i małych intryg, więc Ula i Marek chyba nie wiedzą, że ukrywanie przed nimi prawdy nie zwiastuje niczego dobrego. Zresztą mało będą się pilnować, żeby ich gorący romans nie wyszedł na jaw, skoro wkrótce w "BrzydUla 2" na obściskiwaniu się w windzie przyłapie ich Violetta (Małgorzata Socha). O ile szalona Kubasińska jakoś sobie to wytłumaczy, tak Julka i Kuba mogą nie znieść, że rodzice tak ich oszukują. Dlaczego więc Ula i Marek nie powiedzą prawdy?

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3275: Tomek znajdzie dowód zdrady Anastazji! Wyprze się wszystkiego i zrobi z niego głupka

Dobrzańscy w 159 odcinku "BrzydUla 2" nie będą chcieli, by Julka i Kuba wiedzieli o ich zażyłości, by uchronić ich przed możliwością ponownego rozczarowania. Dzieciaki bardzo przeżywały rozwód rodziców, więc Ula i Marek uznają, że póki nie są pewni ich dalszego losu, nie chcą dawać dzieciom nadziej, że na powrót będą szczęśliwą rodziną. Julka I Kuba w 159 odcinku "BrzydUla 2" nie dadzą się tak łatwo zwieść... W domu Dobrzańskich rozkręci się mała afera i spore zamieszanie, co zresztą nie jest u nich żadna nowością. 

Najnowsze