BrzydUla 2. Romans Marka w 156 odcinku. To Ala znajdzie dowód na zdradę męża Uli - ZWIASTUN

i

Autor: x-news BrzydUla 2. Romans Marka w 156 odcinku. To Ala znajdzie dowód na zdradę męża Uli - ZWIASTUN

BrzydUla 2. Romans Marka w 156 odcinku. To Ala znajdzie dowód na zdradę męża Uli - ZWIASTUN

2021-08-16 10:33

W 156 odcinku "BrzydUla 2" wyda się, że Marek (Filip Bobek) to krętacz! Ala (Dorota Pomykała) odkryje przerażającą prawdę o Dobrzańskim i znajdzie dowód jego oszustwa i zdrady. On i Ula (Julia Kamińska) nie zdążyli wziąć rozwodu w poprzednich odcinkach "BrzydUla 2", a Marek już znajdzie sobie kochankę? Ala nakryje Dobrzańskiego na gorącym uczynku! Znajdzie jednoznaczny dowód na gorący seks zięcia i przekona się, że Ula padła ofiarą oszustwa. Nie domyśli się, że oboje mają brudne sumienia i okłamują wszystkich.

BrzydUla 2, odcinek 156 - środa, 1.09.2021, o godz. 20 w TVN7

Marek w "BrzydUla 2" mocno się pogubi. Do rozwodu Dobrzańskich ostatecznie nie doszło, a wybuch namiętności w ostatnim, 153 odcinku "BrzydUla 2" będzie miał swoją kontynuację. Dobrzańscy wejdą w dziwny układ, który zapoczątkuje szereg spekulacji i koszmarnych nieporozumień. To Ala wejdzie do mieszkania zięcia w mało odpowiednim momencie i znajdzie u niego dowód na zdradę Uli!

Cieplakowa zauważy w mieszkaniu Marka kobiecą bieliznę i to nie byle jaką! Seksowne wdzianko da jej do myślenia. W 156 odcinku "BrzydUla 2" Ala posądzi zięcia o zdradę. Nie da się ukryć, że formalnie jest jeszcze mężem Ul, a on urządza sobie skoki w bok? Ala nie będzie miała złudzeń, ale nie domyśli się, że cała sytuacja jest bardziej skomplikowana, niż ktokolwiek myśli.  

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Ostatnia prośba umierającego Władka. Już nie wróci z singapurskiego szpitala?

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

W 156 odcinku "BrzydUla 2" Marek nie przyzna się Ali, że to z Ulą spotyka się na seks! Wejdzie z żoną w dziwny układ, który będzie się opierał na seks schadzkach. W ferworze przygotowań do "Kolekcji rozwodowej", która ma uratować kondycję F&D, Dobrzańscy będą skupieni na sobie i wybuchach namiętności. Ula i Marek w "BrzydUla 2" nie przyznają się, że znów połączyło ich uczucie, bo nie będą chcieli robić nadziei bliskim i przede wszystkim Julce (Maria Włodkowska) i Kubie (Jakub Rutkowski) na to, że jeszcze będą razem.

Przeczytaj: M jak miłość. 19-letnia Alicja Ostolska pokazała dziecko! Mało kto zna prawdę o serialowej siostrzenicy księdza - ZDJĘCIA 

Z powodu wielkiej tajemnicy Uli i Marka, Ala w 156 odcinku "BrzydUla 2" pomyśli, że zięć ma kochankę na boku. Prawda będzie jednak taka, że faktycznie koło Dobrzańskiego zacznie się kręcić piękna modelka Sandras (Julia Turczynowicz-Zaniewska). Kobieta uweźmie się na przystojnego Marka i nawet podczas pokazu będzie z nim flirtować. On jednak po premierze kolekcji znów wyląduje w łóżku z Ulką. Ala i Józef (Marek Włodarczyk) nie będą mieli pojęcia co się dzieje i zaczną być przekonani, że Marek to zdrajca, a Ula padła jego ofiarą. 

Najnowsze