Barwy szczęścia. Ostatnia prośba umierającego Władka. Już nie wróci z singapurskiego szpitala?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Ostatnia prośba umierającego Władka. Już nie wróci z singapurskiego szpitala?

Barwy szczęścia. Ostatnia prośba umierającego Władka. Już nie wróci z singapurskiego szpitala?

2021-08-18 19:52

Władek (Przemysław Stippa) w "Barwy szczęścia" 2021 nie wróci do domu z Singapuru. Tamtejsi lekarze załamią ręce nad jego przypadkiem. Chociaż ojciec Kajtka (Jakub Dmochowski) przejdzie operację, to nie uratuje jego stanu. Zdrowie Cieślaka będzie się pogarszało z dnia na dzień i nikt w "Barwy szczęścia" nie zdoła odkryć, co jest powodem pogarszającego się zdrowia. Władek będzie słabł z godziny na godzinę, a Kajtek przekaże Oliwce (Wiktoria Gąsiewska) ostatnią prośbę umierającego ojca.

Ostatnia wola umierającego Władka w "Barwy szczęścia"

Wkrótce w "Barwy szczęścia" rozegra się prawdziwy dramat. Władek będzie przebywał w singapurskim szpitalu i walczył o życie. Jego stan zdrowotny zacznie się pogarszać z dnia na dzień, a załamani lekarze nie będą mieli pojęcie, co dolega mężczyźnie. Jedynym plusem będzie fakt, że z Cieślakiem zaopiekuje się Kajtek, który oniemieje ze zmartwienia nad stanem ojca. W końcu chłopak zadzwoni do Oliwki, by przekazać jej złe wieści. 

- Przecież miał operację - powie dziewczyna, która będzie żyła w przekonaniu, że po operacji ma być wszystko dobrze. - I miało mu się poprawić, a jest dokładnie na odwrót - wyzna ze strachem Kajtek.

Przeczytaj: Ula z M jak miłość żegna się ze wszystkimi. Poważnie chora Iga Krefft umieściła przejmujący wpis. Chodzi o jej chorobę

Barwy szczęścia. Przerażający wypadek Kasi i Łukasza! Połamana Górka ledwo ujdzie z życiem!

Władek w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 będzie w krytycznym stanie i nic nie zapowie nagłej poprawy. Okaże się, że mężczyzna ma ostatnią prośbę. Niestety nie będzie ona miła dla jego bliskich. To Kajtek w "Barwy szczęścia" poinformuje Oliwkę, że ojciec jest tak słaby, że nie życzy sobie np. przytulania czy większych odwiedzin. Będzie za słaby by to znieść.

- Lekarze zlecili mnóstwo specjalistycznych badań, to potrwa pewnie parę dni, a do tego czasu będą go leczyć praktycznie na ślepo - wyzna załamany chłopak. Oliwka nie będzie wiedziała co robić, więc poprosi Kajtka, by przekazał pozdrowienia i uściski choremu Władkowi. - Nawet tego nie mogę. Jest strasznie słaby - powie przerażającą prawdę Kajtek. 

Przeczytaj: M jak miłość. 19-letnia Alicja Ostolska pokazała dziecko! Mało kto zna prawdę o serialowej siostrzenicy księdza - ZDJĘCIA

W ten oto sposób w "Barwy szczęścia" okaże się, że Władek nie chce, by ktoś się nad nim litował i jest za słaby, by go odwiedzać i przytulać. Chociaż wolę Władka każdy uszanuje, to będzie naprawdę ciężka sytuacja w "Barwy szczęścia". Szczególnie też dlatego, że mężczyzna nie przebywa w Polsce, więc tym bardziej trudno o kontakt. Kajtek będzie odchodził od zmysłów, ale nie wiadomo, czy ojca będzie się dało uratować i wygrać z tajemniczą chorobą. 

Najnowsze