M jak miłość. Ważne wydarzenie w życiu Poli i jej matki Weroniki. To będzie szok dla wszystkich

i

Autor: Instagram M jak miłość. Ważne wydarzenie w życiu Poli i jej matki Weroniki. To będzie szok dla wszystkich

M jak miłość. Ważne wydarzenie w życiu Poli i jej matki Weroniki. To będzie szok dla wszystkich - ZDJĘCIA

2021-07-02 13:35

Pola (Hania Nowosielska) z "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach 2021 odzyska matkę, która ją porzuciła, a później w brutalny sposób chciała zabrać ojcu Kamilowi (Marcin Bosak)! Bezwzględna Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) w nowych odcinkach "M jak miłość" zrobi wszystko, żeby Pola znów była z nią. Bedzie chciała porwać 5-latkę i wywieźć ją z Polski? Wstrząsające sceny porwania córki Kamila w "M jak miłość" już powstały. a teraz Hania Nowosielska i jej prawdziwa mama Ewelina Kudeń-Nowosielska kręciły ważne wydarzenie w życiu Poli i Weroniki, które nastąpi w siedlisku w Grabinie. Poznajcie szczegóły.

Czy matka Poli w "M jak miłość" odbierze Kamilowi córkę?

Pola i jej matka Weronika w "M jak miłość" po wakacjach 2021 będą znów blisko?! Blisko rok temu była kochanka Kamila podrzuciła mu córkę, bo sama układała sobie życie z kolejnym kochankiem w Londynie, a 5-letnia dziewczynka tylko jej zawadzała. Już w minionym sezonie "M jak miłość" wyrodna Weronika dała o sobie znać kiedy niespodziewanie przyjechała do Polski i zażądała spotkania z dzieckiem. Nie dość, że już wtedy chciała ją porwać to jeszcze w 1577 odcinku "M jak miłość" udowodniła, że ma coś nie tak z głową i zwyczajnie jest chora z nienawiści do Gryca. Śledziła go, wydzwaniała do niego i chciała zrobić z Anity (Melania Grzesiewicz) psychopatkę tylko dlatego, że Pola pokochała swoją ciocię bardziej niż bezduszną matkę.

Nie przegap: M jak miłość. Ślub 12-letniej Basi z Dawidem wstrząśnie całą Grabiną! Marysia nie powstrzyma córki

Niedawno w "M jak miłość" kręcono odcinki, w których Weronika będzie chciała znów zabrać Polę ze sobą do Londynu. A do tego wkroczy do domu Kamila przy Wietrznej kiedy ten będzie z Anitą! Jakby tego było mało w nowym sezonie "M jak miłość" Pola zniknie bez śladu, a przerażony Gryc zgłosi na policję porwanie córki przez jej wyrodną matkę, która chciała się zrzec praw rodzicielskich.

Teraz z kolei Hania Nowosielska i jej prawdziwa mama Ewelina Kudeń-Nowosielska, która w "M jak miłość" kilka miesięcy temu zaczęła grać podłą matkę Poli nakręciły sceny wskazujące na to, że dojdzie do jakiś decydujących zdarzeń w wątku córki Kamila. I część z nich będzie się rozgrywała w siedlisku w Grabinie gdzie pojawi się także Anita.

M jak miłość. Kamil chce zaliczyć Anitę i nie odpuści tak łatwo! Przez wybryki Gryca ucierpi jego córka Pola

Sprawdź też: Pola z M jak miłość podbiła serca widzów. Mało kto wie, że siostra Hani Nowosielskiej jest do niej tak podobna - ZDJĘCIA

- Właśnie jesteśmy w siedlisku. Zaraz przenosimy się z ekipy B do ekipy A, bo dzisiaj ważne wydarzenie dla nas - uchyliła rąbka tajemnicy serialowa matka Poli z "M jak miłość", a prywatnie mama Hani. - Ale nie powiemy jakie! - dodała 5-letnia aktorka z "M jak miłość". I zaraz potem Ewelina Kudeń-Nowosielska pokazała sceny jak Weronika zabiera gdzieś Polę, a tle widać ulicę Wietrzną. Wszystko wskazuje na to, że matka Poli nie spocznie póki nie zabierze jej Kamilowi.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze